Wola

Doroszewskiego 7/48

Bardzo dobra lekarz - miła, sympatyczna, profesjonalna i szanująca pacjenta. Ma znakomite podejście i słucha chorego. Polecam.

Opinia dodana przez: Kuba

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11

Wspanialy stomatolog uwielbiana przez dzieci fachowe podejscie do pacjenta nawet najmlodsi sie nie boja pani doktor

Opinia dodana przez: paulina

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

Prywatny Gabinet Kardiologiczno-Internistyczny
Wola Rzędzińska 413E
33-150 Tarnów

Bardzo kompetentna spokojna lekarka, poświęcająca bardzo dużo czasu dla pacjentów. Bardzo dobrze wykonuje ECHO SERCA. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

NZOZ Kormed S.C.
Wola Filipowska 931
32-065 Krzeszowice

Super lekarz,takich więcej. Polecam niedowiarkom udać się do przychodni i posłuchać pacjentów ,same pochlebne opinie.Uważam,iz powinna innych i przyszłych lekarzu uczyć jak należy postępować z chorymi

Opinia dodana przez: Waldek

SPZOZ Warszawa Wola - Śródmieście

Dr A. Ambrzykowska - świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta!Pomogła mi wyjść z bardzo poważnej dolegliwości i skierowała na kompleksowe badania. Kompetentna, rzeczowa i miła. Z tego co zaobserwowałam, żadnemu pacjentowi nie odmówiła przyjęcia, nawet jeśli był "bez numerka". Polecam!

Opinia dodana przez: AS

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Bardzo kompetentny i uprzejmy specjalista. Delikatny w wykonywaniu badań, szczegółowo tłumaczy chorobę i kieruje na niezbędne badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia
Okulista Piaseczno lekarz Małgorzata Zaraś

05-500 Piaseczno

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek

Opinia dodana przez: Paweł

05-500 Piaseczno

Miła pani doktor. Wszystko wyjasniła. Mam skierowanie na eeg. Nastepna wizyta z wynikami badan. Polecam

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia