Mazowieckie Chirurg Transplantolog

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Hor Ismail

Chirurg dziecięcy, Transplantolog

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Baaaaaardzo dobry lekarz. Miły, uśmiechnięty. Nie jest obojętny wobec swoich małych pacjentów!! a to się liczy!!! 100% !!!!

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ja

lekarz Jerzy Głowiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

gen. Sikorskiego 40a lok. 13
16-100 Sokółka

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.

Opinia dodana przez: gosc
Chirurg transplantolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Kamilla

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Geniusz a nie lekarz! uratował życie mi i mojemu synkowi ! Bardzo zdolny i cierpliwy , ale też stanowczy , jesli trzeba. Widać że podwładni się go słuchają i go szanują, bo jest świetnym lekarzem i szefem kliniki. Polecam bardzo!!

Chirurg naczyniowy Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Agata Czyżniakowska

MSWiA

Pragnę serdecznie podziękować Panu Profesorowi Markowi Durlikowi oraz całemu Zespołowi Kliniki MSWiA za przeprowadzenie bardzo ciężkiej i skomplikowanej operacji usunięcia guza trzustki dnia 15.02.2017 r. Operacja się udała jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną opiekę oraz danie mi nadziei na życie bez bólu . Pan Profesor Marek Durlik to najwyższej klasy specjalista , wspaniały człowiek i dobry lekarz. Polecam Wszystkim !!!!!

Wdzięczna Pacjentka Ewa Mróz

Opinia dodana przez: Ewa Mróz

prof. Paweł Nyckowski

Chirurg onkolog, Chirurg transplantolog

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F

Nie rozpisując sie zbytnio, moim zdaniem najlepszy chirurg ,
transplantolog w naszym kraju ☺☺ W moim przypadku przeprowadził Pan profesor operacje , której nikt inny nie chciał zrobić.

Nie rozpisując sie zbytnio, moim zdaniem najlepszy chirurg ,

Opinia dodana przez: Aleksander

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie. Dla mnie ma złote ręce, które leczą. Ogromne zaangażowanie w pracę i problem pacjenta.Gorąco polecam.