Lekarze Chirurg urazowy Racibórz

lekarz Mustafa Al-Abssi

47-400 Racibórz

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria

dr Wojciech Morawiec

47-400 Racibórz

Wspaniały lekarz, znam go od 2010 roku ze szpitala leczył syna ,w tym roku wycinał mi znamię -cudowny lekarz polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa G

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

Dramat nie lekarz. Pokaleczyl moja żonę mimo że od 3 tygodniu przygotowywał się do zabiegu. Miał zdjęcie z rentgena chodziliśmy kilka razy na konsultacje i na koniec zmasakrował jej szczękę tempym wiertłem przez co musieliśmy szybko reagować na pogotowiu bo po nie udanym zabiegu stwierdził że musi przyjść za 2 tygodnie to może się uda. Nie polecam!!!! Unikać go jak ognia zanim komuś stanie się tragedia!!!
Opinia dodana przez: Janusz
Mój tata pod okiem doktora niestety nie tylko nie zaznał ulgi w bólu, który był trudny do wytrzymania, ale w efekcie stracił nogę. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że wydarzyło się to pod opieką lekarza z tak dobrą opinią. Tata kilka razy został odesłany przez lekarza z zaleceniem "dużo chodzić, wtedy tętnice się udrożnią". Tylko jak chodzić z wielką, bolesną raną na pięcie? Lekarz przez wiele miesięcy wstrzymywał się ...
Opinia dodana przez: Anna

Stanisław Gamrot

Grzonki 1
Racibórz

Najlepszy specjalista w mieście takiemu człowiekowi można zaufać. Doktor z sercem interesujący się dobrem pacjenta. Wykonanie zabiegu profesjonalnie, bezbolesnie i bardzo estetycznie. Polecam
Opinia dodana przez: Bozena L-M

dr n. med. Zbigniew Górka

Ortopeda, Chirurg urazowy

Poradnia Ortopedyczna
Ocicka 58a
47-400 Racibórz

Ciężko stwierdzić czy kompetentny, w miarę uprzejmy. Jednak sugerowanie komuś, że zarabia więcej niż w rzeczywistości i że ma skorzystać z jego zabiegów, ale prywatnie pozostawia wielki niesmak (bez wspomnienia, że może jest możliwość opcji na NFZ). Człowiek przychodzi z bólem, a dostaje takie rekomendacje. O ile wiadomo jak wygląda publiczna służba zdrowia to sugerowanie, że ktoś z pewnością ma pieniądze na prywatne wizyty i zabiegi to wielkie nie porozumienie. ...
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Stanisław Płonka

Chodkiewicza 23
Racibórz

Lekarz, moim zdaniem, bardzo w porządku, chociaż może rzeczywiście nastawiony nieco do przesady na zarobek. I o ile nie zadziwia mnie opłata za wizytę konsultacyjną, opłata za wyceniony zabieg / w końcu to leczenie prywatne /, uważam że ok. 200 zł za wizytę kontrolną i usunięcie szwów to już lekka przesada / przy wcześniejszej opłacie prawie 3000 zł/. Podejście p. dr profesjonalne i rzeczowe, niestety pozostała " obsługa " moim ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Irena Negacz

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Będzie krótko i konkretnie. Absolutnie jedyny lekarz z powołania ! Bez wypalenia zawodowego. Genialna osoba, lekarz! Jak dla mnie Święty Graal. Jak ktoś musi sprawdzić co to znaczy Święty Graal... niech lepiej szuka innego lekarza.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Józef Domagała

Chirurg ogólny, Urolog

Długa 2 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz,kompetentny i uśmiechnięty Pomimo strachu jaki miałam przed zabiegiem,wszystko "poszło gładko"dzięki jego podejścia do pajenta:)))

lek. dent. Tomasz Meca

Chirurg stomatolog

Gamowska 1
47400 Racibórz

byłam raz i nigdy więcej. podejćie mało profesjonalne, zerknięcie na zęba, bez zdjęcia rtg i decyzja: rwiemy. pytam: a może jednak leczenie? w odpowiedzi zobaczyłam strzkawkę ze znieczuleniem w jego ręce. zamiast leczyć to od razu rwać -nawet pod ropą. nie polecam.

lekarz Andrzej Kocjan

Chirurg urazowy, Ortopeda

Racibórz

To skandal zeby "Pan"dr nawet nie spojrzał na zdjęcie kontrolne(zrobione z laską i na prośbę).o miejscu urazu nie wspomnę.Pamietajcie Państwo idąc na RTG(uwijajcie się),bo "Pan"dr nie będzie czekał!-"ile można czekać,chciałem już iść do domu bo jesteście ostatni".(3 godz.przed końcem dyżuru).Po co My płacimy te składki!Porażka!!!!(szukam specjalisty bo noga sina,spuchnięta,boli itp.)

lekarz Zbigniew Kaźmierczak

47-400 Racibórz

Jeśli to ten dr Pan Zbigniew, który również przyjmuje w Raciborzu, proszę uważać. Zero zaangażowania. Lekarz, który dawno powinien ustąpić miejsca młodym ambitnym i utalentowanym chcącym pracować i pomagać ludziom lekarzom. Niestety zostałem przez Pana dra potraktowany nie wchodząc w szczegóły dwukrotnie prostu olewkowo na całej linii. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych i jeśli mają alternatywę to żeby skorzystali z dobrego zaufanego chirurga.

lekarz Zbigniew Wrzoskiewicz

47-400 Racibórz

Omijać szerokim łukiem, kompletna porażka !!!!!!! Chamstwo, arogancja , buta, przedmiotowe traktowanie pacjenta !!!!!!!!

lekarz Ewy Andrzej

ulica Ocicka 51a