Choroby Zakaźne Kraków

Wolny termin: 7 Mar o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Przemiła Pani Doktor,trafiłam do tej Pani przypadkiem, ale wywarła na mnie dobre wrażenie,Polecam !!!

Opinia dodana przez: ilona

Poradnia Chorób Zakaźnych

Kraków

Bardzo dużo podróżuję po krajach egzotycznych dlatego czesto potrzebuję porady specjalisty chorób zakaźnych. Pan Jakub jest świetny w tej specjalizacji. Polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Maria

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
Kraków

Bardzo dobry specjalista z wspaniałym podejsciem do pacjenta,uprzejmy godny polecenia.Lekarz który po wywiadzie w sposób prosty tlumaczy objawy choroby i sposób choroby.Lekarz z powolania i sercem do pomocy -polecam.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Choroby zakaźne, Lekarz sportowy

Gabinety Lekarskie Medico

Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Gorczyca

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
Kraków

Bardzo kompetentna, dokładna, a mimo tego mająca czas dla pacjenta. Nie działa pochopnie, czeka na wyniki badań zanim podejmie jakieś działania.

dr n. med. Jacek Mizerski

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
Kraków

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

Opinia dodana przez: Ada

Centrum Medyczne iMed24