Choroby Zakaźne Kraków

Wolny termin: 6 Gru o 15:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Barbara Postawa-Kłosińska

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
Kraków

Przemiła Pani Doktor,trafiłam do tej Pani przypadkiem, ale wywarła na mnie dobre wrażenie,Polecam !!!

Opinia dodana przez: ilona

lek. med. Jakub Loster

Poradnia Chorób Zakaźnych

Kraków

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Od tamtej pory jestem stałą pacjentką. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Iwona Sobczyk-Krupiarz

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego
Trynitarska 11
Kraków

Bardzo dobry specjalista z wspaniałym podejsciem do pacjenta,uprzejmy godny polecenia.Lekarz który po wywiadzie w sposób prosty tlumaczy objawy choroby i sposób choroby.Lekarz z powolania i sercem do pomocy -polecam.

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Jawor-Bugajska

Choroby zakaźne, Lekarz sportowy

Gabinety Lekarskie Medico

Kraków

świetne podejście do dzieci, ogromna wiedza, polecam, nie ma lepszego lekarza w okolicy, a wszędzie szukałam.

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Gorczyca

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
Kraków

Bardzo kompetentna, dokładna, a mimo tego mająca czas dla pacjenta. Nie działa pochopnie, czeka na wyniki badań zanim podejmie jakieś działania.

dr n. med. Jacek Mizerski

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
Kraków

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

Opinia dodana przez: Ada