Lekarze Śrem

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 1031, 'name': u'\u015arem'} Pediatra
                                       lekarz Ewa Stachowiak

lekarz Ewa Stachowiak

POLIKLINIKA ŚREM
ŚWIĘCICKIEGO 1 H /84
Śrem

Dla każdego Rodzica najważniejsze jest zdrowie jego Dzieci, stąd wybór Pediatry to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przychodzi nam podejmować. Dlatego też spokojem napawa mnie fakt, że nasze Córeczki mogą być pacjentkami Pani Doktor Stachowiak. To co najważniejsze w relacji Rodzic-Pediatra to ZAUFANIE, wyrosłe na dziesiątkach przemiłych wizyt, bezstresowych badań, trafnych diagnoz i kontroli. To właśnie sposób, w jaki Pani Doktor Stachowiak podchodzi do swoich Małych Pacjentów. Wszystko to sprawia, ...
Opinia dodana przez: KT

lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

63-100 Śrem

Znakomity! Doktor oprócz wykonania samego badania USG były też w stanie ocenić mój stan zdrowia na podstawie wyników i objawów, więc posiada też wiedzę z dziedziny hematologii. Doktor podczas wizyty jak i samego badania nigdzie się nie śpieszył, poświęcił odpowiednią ilość czasu. Sposób w jaki tłumaczył i opisywał badanie i samą chorobę nie pozostawiły żadnych wątpliwości u mnie co do jego wiedzy i kompetencji. Pełen profesjonalizmy. Gdyby każdy ,,lekarz" był ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Hubert Bochyński

63-100 Śrem

Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. ...

lek. dent. Marta Wilska

ulica Makuszyńskiego
63-100 Śrem

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Miałam trudną pracę protetyczną do wykonania (most) i polecono mi dr Wilską. Efekt był jak dla mnie zaskakujący. Pani dr współpracuje ze świetnym technikiem (Paweł Nadolski też polecam !!!) i razem tworzą małe dzieła sztuki. I wszystko za naprawdę rozsądną cenę.
Opinia dodana przez: Renata B

dr Krzysztof Ziętek

Internista, Lekarz rodzinny

63-100 Śrem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania, miał ogromną widzę, rozwiał moje wątpliwości i uspokoił. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas. Polecam każdemu, ponieważ Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Karina

lek. dent. Michał Maćkowiak

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Bardzo dobry lekarz, bardzo uprzejmy, fachowiec w swoim zawodzie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. med. Karolina Michalak

Neurolog

63-101 Śrem

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Wojtyniak

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2
63-100 Śrem

Świetny,godny polecenia lekarz. Leczę się u tego lekarza od kilku lat,ma zawsze czas na wysłuchanie pacjenta.Nie miałem nigdy problemu ze skierowaniem na dodatkowe badania.Mam znajomych,którzy są też zadowoleni z tego lekarza.

lek. dent. Janina Łada-Jackowska

Roweckiego 11D
63-100 Śrem

100% kompetencji, miła obsługa, dobre znieczulenia, brak powikłań, bez problemu zostałam przyjęta w święto.

lekarz Hanna Ratajczak

medyk
powstańców wielkopolskich
63-100 Śrem

Pierwszy raz byłam u Pani Dr w styczniu-i po tej wizycie szczerze polecam!!!! Bardzo dokładnie bada, wypytuje o objawy, skłonności do chorób w rodzinie, bez problemu kieruje na badania jak również informuje o bezpłatnych badaniach diagnostycznych. POLECAM raz jeszcze!!
Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Grażyna Rybczyńska

63-100 Śrem

Pani doktor Rybczyńska to prawdziwy lekarz z powołania, potrafi wwysłuchać pacjenta, zawsze uśmiechnięta, ma czas dla pacjenta i nigdy nie odmawia wizyty osobie jej potrzebującej. Bardzo polecam, jest kompetentna

lek. dent. Joanna Oleksiak

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kilińskiego 26a
63-100 Śrem

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Zaprowadziłam do Pani Oleksiak dziecko na pierwszą wizytę .Miała tak dobre podejscie do dziecka,że synek pozwolił sobie zaplombować dwa zęby już na pierwszej wizycie.Chodzimy teraz bez strachu.Polecam :)

dr n. med. Witold Malendowicz

Urolog

63-101 Śrem

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marek Głaczyński

Gierymskiego 59
63-100 Śrem

Pan Marek Głaczyński jest sigma. Świetny lekarz, polecam z całego serca. Daje piękne naklejki " dzielny pacjent " i ma super miśki na ścianie ( są tam od 30 lat)😁
Opinia dodana przez: Antoni

dr Urszula Matuszak-Suchorska

63-100 Śrem

Dzięki Pani Urszuli mogę się teraz swobodnie uśmiechać i nie boję się wizyty u dentysty, które do tej pory były jedynie ciężkim obowiązkiem. Pani Doktor zawsze jest pełna humory i od razu mówi co jest na rzeczy i ile będzie to kosztowało. Szybko i konkretnie. Gorąco polecam

lekarz Anna Kunze-Bielecka

63-101 Śrem

Dr Kunze-Bielecka jest wspaniałą osobą. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jest też oczywiście bardzo dobrym specjalistą. Pani Doktor jest naprawdę godna polecenia
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Krzysztof Nowak

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

63-100 Śrem

Tu,Iwona Zając,z Siemowo.Dziękuje za opieke i za usunięcie mi kamieni ,w Szpitalu Gostyniu.Na chwile obecną czuje się dobrze,a rany po usunięciu drenu zaczynają sie goić,a diete dalej trzymam.Jest pan bardzo dobrym lekarzem,ludzie są z pana zadowoleni jaką prace pan trzyma,ja również.pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Małgorzata Hojan-Osicka

Chirurg ogólny, Urolog

63-101 Śrem

Zawsze uśmiechnięta życzliwa. Fachowość na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie wdzięczny za uratowanie życia. DZIĘKUJĘ....
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Monika Ksoń

ulica Kopernika 4
63-100 Śrem

Trafiłam do pani Moniki przez przypadek i na pewno będę się dalej u niej leczyć. Bardzo skrupulatna, dokładna, empatyczna. Polecam wszystkim.