Lekarze Czersk

Bardzo polecam. Kompetentny, miły, umie słuchać pacjenta. Tłumaczy spokojnie, nie zbywa pacjentów i ich pytań zdawkowymi odpowiedziami.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Luiza Prokopczuk

89-650 Czersk

Bardzo miła i profesjonalna, empatyczna, poświęca czas pacjentowi, polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Przybyłowski

Neurolog

89-650 Czersk

Brak kompetencji, wprowadza w błąd pacjentow, zwykla strata czasu. Zdrowiej zostać w domu niż leczyć się u tego pseudo lekarza

lekarz Anatol Griniewicz

89-650 Czersk

Bardzo uprzejmy i rzeczowy lekarz. Byłem z dzieckiem na wizycie w przychodni i jestem pełen podziwu dla tego lekarza za to, z tak stoickim spokojem umie nawiązać kontakt z chorym dzieckiem aby się dowiedzieć co najbardziej dolega małemu pacjentowi. Oby takich lekarzy było więcej.

lekarz Roman Zieliński

89-650 Czersk

Chamski, nieszanujący pacjenta, uważający, że skoro pacjent jest kilkadziesiąt lat młodszy to można odnosić się do niego bez chociażby minimum szacunku czy kultury, wykazujący podejście, że to pacjent jest dla niego, a nie on dla pacjenta. Pacjentkom w wieku studenckim sugeruje uzależnienie od substancji psychoaktywnych mimo braku jakichkolwiek przesłanek o styczności z narkotykami. Zamiast wyjaśnić sposób leczenia mamrocze coś pod nosem jakby wolał wylegiwać się na kanapie przed telewizorem. Zieloch, ...
Po maści, którą mi zapisała pani doktor od razu moje plecy wyglądają lepiej, a to 3 już dermatolog u którego byłam, tamci nie pomogli.

dr Alicja Czapiewska

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Zdrowia
Czersk

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie by u Waszych dzieci chorobę zdiagnozowano prawidłowo to tylko TEN człowiek potrafi tego dokonać. Jeśli zależy Wam na zdrowiu Waszych pociech to tylko tego lekarza można polecić w 100%. Miła, kompetentna, rzetelna i fachowa Pani DOKTOR (większość z tych specjalistów nie zasługuje nawet na miano lekarza).

lekarz Anatol Griniewicz

SP ZOS
Czersk

Bardzo kompetentny lekarz o wysokiej kulturze osobistej i do tego bardzo miły. Profesjonalne podejście do małego pacjenta. Mój synek zawsze bał się lekarzy, a tymczasem po dwóch wizytach u Pana Doktora strachu już nie ma. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Zdecydowanie jest to lekarz, do którego będę wracać w razie potrzeby i polecać innym znajomym.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Dworcowa 10
89-650 Czersk

Ja chodzilam do Pani Chyrek od lat. I zawsze sobie jej uslugi cenilam pomimo negatywnych komentarzy jakich sluchalam. Jednak gdy przyjechalam z zagranicy z moim partnerem Pani doktor w mojej opinii byla bardzo nie profesjonalna. Moj partner przyszedl z bolem, wiec Pani doktor obejrzala wszystkie zeby I pokazala ktory bedziemy naprawiac. Niestety, nie byl to zab ktory doskwieral. Wiec moj partner zrezygnowal z uslugi. Wiec ja wskoczylam na fotel za ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Krzysztof Żywicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna
89-650 Czersk

Najlepszy specjalista u jakiego z dzieckiem byłam. Ma super podejście a do tego ma "serce". Otóż w Bydgoszczy laryngolodzy tłumaczyli mi, że dziecko nie doczeka swojego zabiegu, natomiast kiedy pojechałam do Chojnic dr. Krzysztof Żywicki powiedział, że zwolniło się miejsce i możemy zostać a na następny dzień mała miała zrobiony drenaż i wycięty migdał. Pan Doktor bardzo ładnie i jasno wszystko tłumaczył i naprawdę interesował się tym jak się córka ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Piotr Czubiński

89-650 Czersk

Witam. Ten lekarz powinien mieć odebrane wszelkie uprawnienia związane z medycyną. Po pierwsze lekarz ten przyjmował ludzi bez fartucha, w dodatku był ubrany niestosownie i nieelegancko, ale to tylko najmniejszy problem. Podczas wizyty jak omawiałem swój problem, a mianowicie czy mógłbym się zbadać i stwierdzić, czy jestem alergikiem, odpowiadał w sposób impulsywny i bardzo nieprzyjazny jak na lekarza. Jak powiedziałem, że co miesiąc od kilku lat mam grypę i dowiedziałem ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Stefan Krajnik

Medikus
Czersk

Bardzo dobry, doświadczony specjalista, zna się na swojej pracy. Wszystkie wizyty były zakończone trafną diagnozą. Wielu ludziom uratował życie.
Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Teresa Obrocka

89-650 Czersk

Witam, chodze do Pani Doktor od wielu lat. Bylam zawsze bardzo zadowolona. Pani Doktor doklanie mowi jak bedzie wygladalo badanie, zawsze delikatna, pelen profesjonalizm, czystosc w gabinecie. Na prosbe telefoniczna przyjezdza do gabinetu jesli jest taka potrzeba. Pozdrawiam serdecznie Celina J.
Opinia dodana przez: Celina

dr Tomasz -fabian Głodek

Ośrodek Zdrowia
Czersk

Nie polecam , lekarz ten jest tylko od wypisywania recept a nie od leczenia .

lekarz Małgorzata Kalamon

Lekarz rodzinny, Pediatra

89-650 Czersk

Żałuję że w kategorii uprzejmość nie można wystawić ujemnych punktów - w trakcie teleporady zostaliśmy ochrzanieni, że śmiemy powtórzyć o jakie skierowanie konkretnie prosiła pani rehabilitantka. Finalnie dostaliśmy kompletnie inne skierowanie i usłyszeliśmy, że jesteśmy niepoważni, bo powinniśmy przyjechać z dzieckiem a nie prosić o teleporade.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Hakim Aurang