Depresja

Psycholog Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

INZPIRO
Sienna 72

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Psycholog Lublin mgr Małgorzata Łagoda

mgr Małgorzata Łagoda

Psycholog

Gabinet Labolatorium Psychotechniczne
ul.Krasińskiego 2/28
Lublin

Sympatyczna Pani psycholog, czasem ciężko się dodzwonić ale oddzwania. Można polecić do współpracy.

Psycholog Warszawa mgr Gabriela Maligłówka

mgr Gabriela Maligłówka

Targówek, Warszawa

Bardo dobry specjalista w tej dziedzinie. Szczegółowo tłumaczy wszystkie niejasności i zawsze dobrze doradzi. Bardzo uprzejma i kontaktowa. Jestem zadowolona!

Pediatra Warszawa lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Pediatra, Psychiatra

Targówek, Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.

Opinia dodana przez: Jola
Psychoterapeuta Warszawa mgr Bartosz Samitowski

mgr Bartosz Samitowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk

Centrum Psychologiczne Homini
Lekarska 3 lok. 1
Śródmieście, Warszawa

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!

Psycholog Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

dr Maja Łoś

Psycholog

Gabinet psychologiczny PO-MOC
Ugory 2/9
Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.
Psycholog Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven