Filtruj terminy

Lekarze Dermatolog dziecięcy Suwałki

lekarz Jolanta Osińska

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Bardzo miła kobieta, podchodzi do tematu wnikliwie. Nie sprawia wrażenia, że nie ma czsu i trzeba szybko zakończyc wizytę. Godzina wyznaczona przesuwa się, trzeba dłużej czekać.Polecam.
Opinia dodana przez: Maria
Pierwsza wizyta z dzieckiem była bez zastrzeżeń, wytłumaczone jak działać dalej jakie badania zrobić. Ale jak te działania nie przyniosły żadnych skutków, a wręcz przeciwnie wszystko się zaogniło i rozprzestrzeniło to natychmiast zadzwoniliśmy do Pani Dr. Podczas rozmowy poleciła zrobić kolejne badania na pasożyty, ale tym razem w Suwałkach w konkretnym laboratorium, bo ponoć tylko tam wychodzą prawidłowe wyniki. Gdy chciałam zapisać dziecko na najbliższy wolny termin, to Pani powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Andrzej Zaremba

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Człowiek ma znikomą wiedzę, omijajcie z daleka tego Pana, po 5 min stwierdza co dolega co jest dalekie od prawdy, bez badań, bez większego wywiadu z pacjentem, mam przez niego problemy z twarzą do dnia dzisiejszego:(
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Wiesława Paruch

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

W czasie pierwszej wizyty Pani konował nawet nie raczyła podnieść głowy znad papierów, nie mówiąc o jakichkolwiek oględzinach zmian chorobowych. Nic dziwnego, że przepisany lek /sterydowy/ bardziej mi zaszkodził niż pomógł. Boże miej w opiece uczelnię, która tak kształci lekarzy.
Opinia dodana przez: Andrzej

Jan Podziewski