Dermatolog Estetyczny Gdańsk

dr Magdalena Łuczak

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Pediatra, Dermatolog estetyczny

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

dr n. med. Magdalena Trzeciak

SPAMEED
Wały Piastowskie 1
80-958 Gdańsk

polecam, b miła sympatyczna, podchodzi do problemu fachowo dokładnie tłumaczy chorobę i jak ją należy leczyć. Pierwszy dermatolog ( na 5 poprzednich )który nie przepisuje antybiotyków jako złotych leków na wszystko

Opinia dodana przez: fester fester18
Dermatolog estetyczny Gdańsk dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Doktor pomógł mi pozbyć się blizn potrądzikowych, które były moim największym kompleksem! Do końca życia będę mu za to wdzięczna! Mam za sobą niezliczone wizyty u innych dermatologów i kosmetologów, mnóstwo zabiegów, terapii, tabletek, kosmetyków, wydanych pieniędzy a jednak nikt wcześniej nie poradził sobie z moim problemem... Dopiero doktor! Podejście do pacjenta ma w pełni profesjonalne, jest przy tym niezwykle skromnym człowiekiem. Życzę sobie i innym, aby wszyscy lekarze innych profesji byli tacy, jak doktor Igor!

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk