Lekarze Dermatolog estetyczny Łódź

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

90-265 Łódź

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym ...
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Modelowanie Sylwetki i Ginekologia Estetyczna
ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12
Łódź

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
                                       lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

CORIUM-JULIANÓW-porady 150zł
ŁÓDŹ, Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Byłam u pana doktora z żylakami na nogach robiłam skleroterapie Mam wspaniałe wspomnienia bo zabieg przeprowadzony był bardzo fachowo bezboleśnie i w miłej atmosferze Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co będzie robił i objaśnił na czym polega skleroterapia więc strachu nie było a efekt zabiegu super zrobiłabym to jeszcze raz .
                                       dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

przemysłowa 10 m 22
Łódź

Wizyta trwała pół minuty. Pani doktor nie obejrzała problemu. Wypisala recepte i do widzenia. Nie zapytała o nic. Ledwo powiedziala jak stosować lek. Ledwo usiadłam i już musialam wstac
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Adam Halbina

Dermatolog, Medycyna estetyczna

90-265 Łódź

Zamknięcie naczyń, polecam z całego serca. Efekt wow ,cena w normie, wizyta perfekcyjna. Pan Doktor doradza, wyjaśnia, nie pośpiesza...pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Ja bylam z zamknięciem naczynek na twarzy , mąż z usunięciem kurzajki. Oboje jesteśmy mega zadowoleni..
Opinia dodana przez: Monika
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Dermatolog

WSSZ im. Biegańskiego Oddział Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej
Kniaziewicza 1/5
91-347 Łódź

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

lekarz Anna Niewinowska-Lassota

Dermatolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego znalazłem w Łodzi.

dr n. med. Aleksandra Lesiak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Luxmed
Milionowa 2G
Łódź

Dobry specjalista....i fajne podejście do pacjęta

lekarz Sebastian Uczniak

90-265 Łódź

Profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny specjalista,szybka diagnoza.Gorąco Polecam rowniez do zabiegow dermatologicznych
Opinia dodana przez: KATARZYNA

prof. dr hab. n. med. Jolanta Kwaśniewska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Aneta Ryglewska-Cho

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Pelen profesjonalizm polecam bylam z dzieckiem na jednej wizycie diagnoza ...atopowe zapalenie skóry zalecenia recepta i syn do tej pory jest zdrowym dzieckiem DZIĘKUJĘ Pani Doktor
Opinia dodana przez: Llla

dr hab. n. med. Ludomir Bienias

90-265 Łódź

Wspaniały lekarz utrzymuje prywatny kontakt z pacjentem, skrupulatnie zajmuje się badaniem dolegliwości. Prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Polecam bardzo serdecznie Maria Jezierska

lekarz Ewa Duda

90-265 Łódź

Jeśli ktoś poszukuje zaufanego i wiarygodnego lekarza medycyny estetycznej to właśnie trafił. Pani doktor jest fantastyczną osobą. Pełną fachowości, entuzjazmu i staranności o każdego pacjenta. Jestem pacjentką od kilku dobrych lat, pani dr jest przemiła, przystępna, urzekająco szczera i niewątpliwie cierpliwa ;) Na uwagę zasługuje niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po zabiegach bardzo naturalny i nie przesadzony czego się zawsze obawiałam. Mogę dodać, że pani dr bardzo rozsądnie podchodzi ...
Opinia dodana przez: kasia
5 miesięcy leczenia, na dzień dobry w kilka sekund zdiagnozował to co przez rok "dermatolodzy" z mojego miasta partolili. POLECAM GORĄCO
Świetny dermatolog, ogromną wiedza oraz przyjemne podejście do pacjenta. Odpowiada na każde pytanie i tłumaczy cierpliwie na czym polega leczenie. Aż miło.

Jadwiga Maniszewska

Bazarowa 9
Łódź

Bardzo kompetentny i przemiły lekarz.Widać, że Pani dr leży na sercu dobro pacjenta, nie naciąga na niepotrzebne koszty, przepisuje tansze odpowiedniki leków, podpowiada aptekę, gdzie można kupić dane leki w dobrej cenie.Gorąco polecam!!! Aga

lekarz Jerzy Czernic

90-265 Łódź

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia

dr n. med. Gerhard Krakowski

90-265 Łódź

Perfekcyjne podejście do problemów pacjenta. Pogodna atmosfera podczas wizyty, miły i sympatyczny .Serdecznie polecam.

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wenerolog, Dermatolog

BeMed
ul.Zgierska 1
91-446 Łódź

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)
Opinia dodana przez: Ewelina