Lekarze Dermatolog estetyczny Świdnica

lekarz Bogusław Cichoń

Żeromskiego 11
Świdnica

Pana doktora poznalam ponad 20 lat temu jak po operacji kregoslupa uszkodzono mi nerw i nie pomagala zadna rechabilitacja.Ortoteda ktory mnie operowal powiedzial ze pomoc moze tylko doktor Cichon.Faktycznie. Chodzilam o kulach ale po akupunkturze u doktora bylo super.Przez ponad 10 lat mialam spokoj.Teraz czesto korzystam z jego pomocy bo kregoslup sypie sie na potege a nie chce kolejnej operacji. Zachorowalam tez na raka.Z jakimikolwiek wynikami nie przyszlam doktor wiedzial ...
Opinia dodana przez: Bogumila

lekarz Sebastian Matwiejczyk

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10
58-100 Świdnica

Bardzo dziękuję za pomoc mojej mamie. Po trzech miesiącach leczenia w innych przychodniach trafiliśmy z polecenia znajomych. Mama odzyskała pogodę życia i nic już nie ma na skórze. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Marek Ziarkiewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Równa 16
58-100 Świdnica

Polecam z czystym sercem, rzeczowy, konkretny wyjaśnił temat wyczerpujaco. Zdziwiona jestem negatywnym opini, absolutnie mam odmienne zdanie. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Magdalena Cwalina

Lechicka 1
Świdnica

Nie polecam. Najbardziej niemiła Pani doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Mam łuszczycę, wykwity pojawiły mi się na rękach, dlatego zgłosiłem się do lekarza. po pokazaniu dłoni uslyszałem pytanie "co to jest?". Wcześniej, wchodząc do gabinetu ładnie się przywitałem, a co w zamian usłyszałem "wyjdzie i zaczeka". scena nadaje sie do kabaretu ale takie są fakty. pozdrawiam

Magdalena Simon-Błażewicz

Alergolog, Dermatolog

Medplus Magdalena Simon-Błażewicz
pl. Ludowy 8
58-105 Świdnica

powyższa informacja z gruntu jest nieprawdziwa, bowiem wizyta od 2 lat kosztuje 120 zł pozdrawiam m simon

lek. med. Grażyna Wicher

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4

lekarz Wojciech Słowicki

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mieszko" Sp. z o.o.
ulica Mieszka I 10

lekarz Lidia Kałuska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BHMed" Sp. z o.o.
Strzelińska 35