dermatolog

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo duża fachowość i podeście do pacjenta i jego problemu. Bardzo sensowny specjalista. Polecam

Dermatolog Warszawa lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA
ul. Giełdowa 4A

Od wielu lat borykałam się z problemem wypadania włosów ze względu na autoimmunologiczną chorobę tarczycy. Stosowałam różne preparaty, leki, suplementy diety. Korzystałam z wielu specjalistów, wydałam też dużo pieniędzy na zabiegi lecznicze, mezoterapie, ale nie widziałam większych efektów, co więcej moich włosów stale ubywało.
Dopiero Pani doktor po zbadaniu mnie dokładnie podała, jakie są przyczyny złego stanu moich włosów. Dowiedziałam się, że obok chorej tarczycy mam również problemy ze skórą głowy. Skutecznie wyleczyła moją skórę, zaproponowała także mezoterapię nowym produktem, po którym włosy znacznie się zagęściły, mam ich teraz znacznie więcej niż pół roku temu. Zmiany widzą również inne osoby, np. moja fryzjerka zauważyła znaczną poprawę kondycji moich włosów, sama poprosiła o kontakt do Pani doktor. Nie sądziłam, że można osiągnąć takie efekty, myślałam, że uzyskam lekką poprawę a efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z porad i z leczenia Pani doktor Majkut Sobechowicz. Bardzo polecam wszystkim Panią doktor!

Opinia dodana przez: Małgorzata M.
Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
Mielec

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

DERMEDICA - Centrum Dermatologii
ul. Kazimierzowska 70/12

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Sthetic dr Jagielska
Mokotowska 15a/2b

Bardzo sumienny i pomocny specjalista. Pani Doktor wszystko wytłumaczy i odpowie na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobre poczucie estetyczne. Szczerze polecam!