Dermatolog

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Potwierdzam poniższe opinie, bardzo dobry fachowiec. Dziękuję Pani doktor za poradę i dalsze kroki. Czuję się bardziej śmiała i bez wstydu mogę teraz w pełni korzystać z życia. Polecam dr Podgórską, ciepła i przyjazna osoba

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
Mielec

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

DERMEDICA - Centrum Dermatologii
ul. Kazimierzowska 70/12

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

lekarz Monika Kucharczyk

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Profesjonalne podejście do pacjenta, posiada duże doświadczenie zawodowe. Miła i sympatyczna. Polecam

Opinia dodana przez: Adam
Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Sthetic dr Jagielska
Mokotowska 15a/2b

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Dermatolog estetyczny Warszawa dr n. med. Maciej Krajewski

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Klinika Krajewski Medycyna Estetyczna
ul. Bukowińska 22a

świetny fachowiec pomógł mi z rozległymi kłopotami skórnymi które wcześniej nie mogłem wyleczyć, widoczny efekt był już po drugiej wizycie - polecam!