dermatolog

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo duża fachowość i podeście do pacjenta i jego problemu. Bardzo sensowny specjalista. Polecam

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
Mielec

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

DERMEDICA - Centrum Dermatologii
ul. Kazimierzowska 70/12

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Dermatolog Warszawa dr n. med. Anna  Wolska

dr n. med. Anna Wolska

Dermatolog

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Pani doktor to wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy człowiek i wielki profesjonalista. Bardzo obawiałam się zabiegu usuwania znamienia. Teraz już wiem, że to nie takie straszne. Gorąco polecam Panią doktor.

Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Sthetic dr Jagielska
Mokotowska 15a/2b

Bardzo sumienny i pomocny specjalista. Pani Doktor wszystko wytłumaczy i odpowie na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobre poczucie estetyczne. Szczerze polecam!