Białystok Dermatolog

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY I KOSMETYKI LEKARSKIEJ
Świętojańska 12 lok. 8
15-214 Białystok

Wszystko pięknie,ładnie ale szkoda,że cena wizyty nie jest trochę niższa..

Wszystko pięknie,ładnie ale szkoda,że cena wizyty nie jest trochę niższa..

Wołodyjowskiego Michała 4/u3
15-287 Białystok

Bardzo dobry lekarz dermatolog i super fachowiec i specjalista od problemow skornych ,mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta,lekarz z prawdziwego zdarzenia i szczerze Go polecam jako najlepszego dermatologa.Zaden poprzedni lekarz nawet prywatnie nie pomogl mi jak On.

Opinia dodana przez: pacjentka

GABINET PEDIATRYCZNY
Ciepła 17
15-472 Białystok

Bylem 3 razy w ciagu 5 lat jestem bardzo zadowolony.Moge polecic kazdemu.

Bylem 3 razy w ciagu 5 lat jestem bardzo zadowolony.Moge polecic kazdemu.

Dermedica

Białystok

lekarz wspaniały a czlowiek jeszcze lepszy grzeczny dobry nikogo nie zostawi nawet jak recepcja nie chce zapisać on zawsze przyjmie oceniam na 5

Opinia dodana przez: ewa

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Pediatra, Dermatolog estetyczny

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

Białystok

Gorąco polecam dr Niksa !

Gorąco polecam dr Niksa !
Moje dziecko od 8 mca życia ma silne problemy skórne, na które nic nie pomagało. Chodziliśmy do najróżniejszych lekarzy również prywatnych klinik. Nikt nie mógł zdiagnozować choroby. W końcu jakimś cudem trafiliśmy na dr Niksa. Córeczka ma już 3,5 roku. Dr Niksa poradziła sobie z problemem w tydzień.
Obejrzała całą dokumentację choroby jaką zgromadziłam, zleciła potrzebne badania, dokładnie wszystko wytłumaczyła. Jest do tego miła i sympatyczna, wesoła. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Komisji Edukacji Narodowej 5B/10
15-687 Białystok

Pani doktor jest świetnym specjalistą lecze sie u niej od 10 lat kazdy preparat ktory mi przepisywała działał natychmiastowo (moja skóra jest bardzo problematyczna i po wizytach u wielu specjalista poprawa nastapiła kiedy zacząlem chodzic do pani doktor)a ponadto miłym i sympatycznym człowiekiem

Drugi gabinet: ul.Warszawska 81 lok.12A (poniedziałek i środa 17.00-20.00)
Piasta 10 lok. 2
15-044 Białystok

Miałam kłopoty z włosami.Odwiedziłam wielu dermatologów.Nikt nie był w stanie pomóc, oprócz Pani Profesor. Zastosowała skuteczne leczenie .Odpowiadała na każde pytanie.Zlecała badania, dopiero potem przepisywała leki, a nie jak inni w ciemno.Gorąco polecam

Opinia dodana przez: magda

Słonecznikowa 17
Białystok

Uważam, że to świetny lekarz. Bardzo długo (ok. 10 lat)chorowałam na łuszczycę, leczyłam się u różnych lekarzy i żaden mi nie pomógł. Mogę powiedzieć, że dopiero prof. Niczyporuk mnie wyleczył, oczywiście łuszczycy nigdy nie wyleczy się do końca bo co jakiś czas lubi się odezwać, zwłaszcza w stanach ogólnego osłabienia, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że już od 9 lat prawie jej nie mam. Polecam wszystkim

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Pani Doktor godna polecenia! Nie dość, że wizyta na NFZ, to jeszcze w bardzo miłej atmosferze, wszystko dokładnie wytłumaczone i rezultaty już widać! Bardzo polecam!