dermatolog

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor zajełą się mną bardzo kompleksowo, przedstawiła mi dokładny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Dermatolog Warszawa lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA
ul. Giełdowa 4A

Średnia ocen: 5/5

wspaniały specjalista no i przepisuje leki którego pomagają, a to najważniejsze, polecam jak najbardziej wszystkim

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
Mielec

u tego lekarza nie czujesz skrepowania, wszystko dobrze wytlumaczy i od razu czujesz się lepiej. swietny specjalista!!!!!!

Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

DERMEDICA - Centrum Dermatologii
ul. Kazimierzowska 70/12

Bardzo miła, wzbudza zaufanie - doskonały specjalista. Dziękuje jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Średnia ocen: 5/5

Z całym przekonaniem polecam Panią dr Lidię Bednarską, mimo iż byłam u Pani doktor tylko raz (z jednym, ale jakże uciążliwym, wieloletnim schorzeniem). W moim odczuciu Pani dr Lidia Bednarska jest dobrym i życzliwym człowiekiem, a przede wszystkim wspaniałym specjalistą, o czym świadczy odniesiony sukces w leczeniu skóry mojej twarzy. Nie spodziewałam się, że moje kłopoty ze zmianami skórnymi z którymi borykałam się przez 15 lat (!) mogę wyleczyć tak szybko. Zaufałam Pani doktor Lidii Bednarskiej. Leczenie było zupełnie bezbolesne i 100% skuteczne dzięki trafnej diagnozie postawionej już na pierwszej wizycie. Błyskawiczny efekt leczenia totalnie mnie zaskoczył, że jednak można mnie wyleczyć... (mam za sobą setki "specjalistów", którzy jedynie stopniowo przez lata pogarszali mój stan skóry na twarzy oraz bez skrupułów "wyciągali" pieniądze /o drogich, nieskutecznych preparatach nawet już nie wspomnę/ ). Jestem bardzo wdzięczna za perfekcyjnie przeprowadzone leczenie i gwarancje, że w końcu odzyskam swoją twarz oraz dawno zapomnianą pewność siebie. Jestem szczęśliwa, że spotkałam Panią dr Lidię Bednarską na swojej drodze, która swoją wiedzą wyleczyła mnie skutecznie z choroby skóry, dała radość i piękno zdrowej, niepoprzebarwianej, świetlistej, cudownie gładkiej skóry twarzy.

Opinia dodana przez: KingaBukowiec kingabukowiec

dr hab. n. med. Aleksandra Dańczak-Pazdrowska

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Byłam u wielu dermatologów. Taka choroba. Mam ją długo i będę miała dalej. Czasem jest lepiej czasem gorzej. Chodzi o to, że też potrzebuję czasem się czegoś dowiedzieć, pogadać. A ta wizyta była inna od kilku poprzednich u innych lekarzy. Mimo że na NFZ (a chodziłam również prywatnie nawet do takich co obiecywali że mnie wyleczą). Polecam bo jest do rzeczy i po ludzku.