Dermatolog Bydgoszcz

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią doktor zabiegu ,efekt natychmiastowy. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

Pani Dr. Ewa jest bardzo miłą wyrozumiałą P. doktor odpowie na kazde zadane pytanie !! tacy powini być lekarze !!!serdecznie polecam

lekarz Adam Cichewicz

85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

Bydgoszcz

Rzetelny profesjonalista. Spokojny, rzeczowy, prowadził moją kurację lekiem curacne.

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Bydgoszcz, ul. Mierosławskiego 16
85-654 Bydgoszcz

wspaniały lekarz, zdiagnozował u mnie problem na ktorym nie poznali sie inni lekarze, a po zastosowaniu leczenia objawy ustały natychmiastowo. Kompleksowo podchodzi do problemu tj udziela porad nawet z zakresu dietetyki i kosmetologii jesli łaczy się to z problemem ;pacjenta, umozliwia kontakt telefoniczny, nie tworzy zadnej bariery z racji swojego tytulu naukowego, sympatyczny i bardzo uprzejmy. Polecam szczerze!!!

Centrum Diagnostyczno - Medyczne "Victoria"
Kurpińskiego 12/6a
85-096 Bydgoszcz

Chcialbym, zeby tylko tacy lekarze przyjmowali, nawet jesli w calej Bydgoszczy z kazdej dziedziny byl tylko jeden specjalsta i czekalo sie nawet prywatnie rok czy dwa, ale zeby wlasnie kazdy byl taki, jak Pani Lucyna Kaluzna.

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Była lekarzem z powołania, a nie tylko "wstrzykiwaczem botoksu", jak to się coraz częściej zdarza dermatologom. Kompetentna, skuteczna, nie była nastawiona na kasę.Wspaniały człowiek i lekarz.

Przychodnia Stomatologiczna P-1
Libelta 2a
85-080 Bydgoszcz

Chodzę do Pani doktor i jestem baardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, świetna diagnoza. Zna się na rzeczy i przepisuje kremy, które pomagają, a nie pogarszają. Oprócz tego chętnie doradzi co stosować na dzień/noc zaproponuje i poda opinie różnych preparatów.

Opinia dodana przez: Karolina

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz

Po wielu miesiącach walki z alergią wreszcie trafiłem do lekarza bardzo profesjonalnego i skutecznego. Nareszcie mogę cieszyć się z życia. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: bogusław