Lekarze Dermatolog Bydgoszcz

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Na medycynie estetycznej ta Pani może i się zna ale na leczeniu chorób pasożytniczych skóry nie zna się. Nie znała podstawowych leków na świerzb, powiedziała, że maść siarkową może przepisać zwykły lekarz, tylko, że ja właśnie poszłam do niej po maść siarkową. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam z zapisanymi dermokosmetykami zamiast maści siarkowej. Szkoda moich pieniędzy.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia
Pani Dr. Ewa jest bardzo miłą wyrozumiałą P. doktor odpowie na kazde zadane pytanie !! tacy powini być lekarze !!!serdecznie polecam

lekarz Hanna Dzwoniarkiewicz

Podhalańska 7 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Dzwoniarkiewicz w Polskiej przychodni w Coventry. Pani doktor zbadala mnie, wyjasnila przyczyne choroby, bardzo dobrze dobrala leki, wizyta kontrolna pomimo ze w prywatnej przychodni byla bezplatna jak i list do GP z wyjasnieni choroby i przepisanymi lekamindo wiadomosci GP rowniez Pani doktor napisala bezplatnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.
Opinia dodana przez: M

lekarz Elżbieta Pilecka

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista
dawno proponował mi leczenie,ale to miał być mój wybór,chodzi o izotec,mam 40 lat...przy kolejnych wizytach namawiał mnie i zdecydowałam się,leczy również mojego syna(19l)-kurzajki i tak zapobiegawczo trądzik.
Opinia dodana przez: haniutka

dr n. med. Mariusz Sulik

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Bydgoszcz, ul. Mierosławskiego 16
85-654 Bydgoszcz

Polecam Pana doktora, wytłumaczył mi na czym polega mój problem, wykonał zabieg, miejsce po nim już prawie się zagoiło, jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Beata Gniazdowska

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty??? Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

dr Ewa Schlichtinger

Przychodnia Stomatologiczna P-1
Libelta 2a
85-080 Bydgoszcz

Chodzę do Pani doktor i jestem baardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, świetna diagnoza. Zna się na rzeczy i przepisuje kremy, które pomagają, a nie pogarszają. Oprócz tego chętnie doradzi co stosować na dzień/noc zaproponuje i poda opinie różnych preparatów.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Elżbieta Korzeniowska-Żuk

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz

Wiele lat temu trafiłem do Pani Doktor z polecenia, do dziś nie żałuję, najbardziej kompetentny lekarz, u którego byłem. Pani Elżbieta - rzeczowa, konkretna, świetnie dopasowała mi leczenie. BARDZO POLECAM, bo w dziedzinach alergologii i dermatologii nie znam lepszego specjalisty!
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Aleksandra Grzanka

Dermatolog, Wenerolog

Bydgoszcz

Niestety nie poznałam pani doktor z tej dobrej strony. Byłam z córką na wypalaniu kurzajki. Nie dość,że tak jak już ktoś wcześniej napisał, pani doktor tak się spieszyła,że wyszła jeszcze przed nami, to przeprowadziła zabieg (jak się później dowiedziałam od mamy koleżanki która była u innego lekarza z tym samym problemem) jak konował. Wykonała zastrzyk znieczulający w podbicie stopy(miejsce bardzo czułe) bez wcześniejszego znieczulenia miejscowego maścią. Dowiedziałam się od lekarza ...
Opinia dodana przez: Nigdy więcej

lek. med. Grażyna Kępska

Dermatolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Miałam bardzo poważny trądzik młodzieńczy, dzięki Pani Dr. mam piękną "czystą twarz". Profesjonalny wywiad, informowanie o skutkach ubocznych leku jak i zalecenie przed kuracją badań krwi. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Izabela Purcel

Dermatolog, Wenerolog

Traugutta 11 lok. 16
85-122 Bydgoszcz

W moim przypadku to najlepszy lekarz dermatolog u ktorego mialam wizyte. Doktor odpowiada na kazde pytanie w sposob jasny i wyczerpujacy .Bylam na wizycia w Gryf-medzie i w szpitalu , w obu przypadkach pelen profesjonalizm. Bede szczerze polecac!

dr n. med. Andrzej Zaczkiewicz

WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY BYDGOSZCZ PORADNIA DERMATOLOGICZNA
GAJOWA 24 A
Bydgoszcz

Pan dr Andrzej Zaczkiewicz wspaniały lekarz serdeczny opiekujący się swoim pacjetem w całym procesie leczenia. Trafiona diagnoza i leczenie.Polecam wszystkim mającym problemy dermatologiczne
Opinia dodana przez: ELŻBIETA

dr n. med. Franciszka Protas-Drozd

Wenerolog, Dermatolog

Przychodnia Stomatologiczna P-1
Libelta 2a
85-080 Bydgoszcz

Czytając te opinie mam wrazenie, że czytam zupełnie o innej osobie. Od momentu wejścia do gabinetu Pani doktor wogole nie była zainteresowana mną. Nie dawała skończyć zdania, nie słuchała moich wyjasnjen. Stwierdziła że na pewno problemy mam od pasty do zębów albo od pomadki na co dostałam kolejną pomadke.. miesiąc po wizycie mam duże problemy ze skoŕa, wylądowałam na sorze. Zmiany zrobimy się dużo większe. Szkoda, że pani doktor wogole ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Elżbieta Wysocka

Wenerolog, Dermatolog

NZOZ Centrum Medyczne Wysoccy
Karłowicza 22 lok. 20
85-061 Bydgoszcz

Byłam u Pani Doktor dwukrotnie na zabiegu laserem Lumenis Encore. Celem było spłycenie blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu zaobserwowałam poprawę a po drugim jest to już widoczna zmiana na lepsze. Podoba mi się to, że zamiast 6-7 delikatnych zabiegów skutkujących ledwie zauważalnym efektem wykonuje 2 porządne :). To duża oszczędność pieniędzy i rychły upragniony rezultat. Choć lubię czepiać się drobiazgów, nie zauważyłam niczego takiego jak brak precyzji czy nadmierny ...
Opinia dodana przez: Natalie

lekarz Sławomir Urbanowski

Chodkiewicza
Bydgoszcz

Super lekarz wie co robi polecam serdecznie myślę że umówię kolejne wizyty u Pana Doktora a czytając poprzednie opinie byłych pacjentów byłem negatywnie nastawiony co do skorzystania z usług Pana Doktora dzięki Bogu pozytywnie się rozczarowałem jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Renata Paradowska

Dermatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Hm, bardzo dobra lekarz, sumienna, rzeczowa i najważniejsze kompetentna i fachowa. Osoba zdecydowanie godna polecenia dla każdego, empatyczna, śmiało można podjąć u Pani doktor leczenie bez żadnych obaw...Pozdrawiam...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Małgorzata Świtłyk

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

leczyła mnie na zapalenie gruczołów, leki które kazała ztosować jedynie pogłębiły mój problem z łuszczycą!!

dr n. med. Barbara Zegarska

Bydgoszcz

Powikłania Prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska wymieniła najczęstsze przyczyny powikłań i objawów niepożądanych: - zła diagnoza, - brak doświadczenia i wiedzy, - brak obserwacji w czasie zabiegu i po zabiegu, - brak odpowiednich warunków (aseptyki), - nadmierna pogoń za zyskiem i wykonywanie zabiegów, do których nie ma się wiedzy i odpowiednich kwalifikacji oraz możliwości reagowania na objawy niepożądane, ignorowanie zgłaszanych przez pacjenta problemów po zabiegu i wmawianie mu, ...