Elbląg Dermatolog

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Wielospecjalistyczne Centrum Kliniczne NZOZ Twoje Zdrowie
E.Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby?
alex

ul. Turbinowców 9
82-300 Elbląg

Bez zastrzeżeń lekarz godny zaufania i polecenia. Wiedza i kompetencje są gwarantem skutecznego leczenia.

Opinia dodana przez: Adam

Wyczółkowskiego 9 lok. 12
Elbląg

Bylem u doktor w 2009r, nie polecam, ciezki dojazd na osiedle za politechnika, lekarz znudzony, zaklopotany,zmeczony... Czulem sie podczas wizyty bardzo dziwnie... NIE polecam! Metlik w glowie, odnioslem wrazenie ze doktor byla w dperesji...

Wieżowa 14/5
82-300 Elbląg

Wyjątkowo mało empatyczna lekarz. Pewnie jakby się zapłaciło za wizytę, to byłaby może
bardziej uprzejma.

bardziej uprzejma.

Pestolazziego 6A

ul. Zielona 1b
82-300 Elbląg

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37

Browarna 10/1

"PANAKEJA" Waldemar Połczyński
ulica Podgórna 12
82-300 Elbląg

Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno - Terapeutyczy dla Dzieci i Młodzieży
Królewiecka 2