Dermatolog Gdańsk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Cudowna Pani doktor. Zdecydowanie POLECAM:) Nie "naciąga" na koszta,poświęca czas i na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Super:)

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Gdańsk

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

dr n. med. Anna Gołębiowska

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.

Opinia dodana przez: Maria

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjenta. W bardzo przystepny sposob zostalam poinformowana o mojej chorobie i o sposobie jej leczenia. Pani doktor uwaznie wsluchuje sie w informacje jakie przekazuje pacjent i stosownie do nich ustala sposob leczenia.

Opinia dodana przez: Mariola

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Obroncow Wybrzeza 10A
80-389 Gdańsk

Pełny profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, bez pośpiechu, z pełnym zaangażowaniem diagnozuje i prowadzi leczenie.Polecam

Gdańsk

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjaslistką, bardzo zaangażowaną w proces leczenia i przemiła osobą. Szczególnie polecam wizytę chorym, których nie potrafią zdiagnozować inni lekarze. Właściwa diagnoza (postawiona na pierwszej wizycie)i odpowiednie leczenie dokuczliwej choroby skóry, radykalnie zmieniło standard życia mojego męża.
Sama korzystam z zabiegów medycyny estetycznej na twarz i szyję, które mi zaleca Pani Doktor i jestem zachwycona fantastycznymi efektami.