Dermatolog Gdynia

dr Magdalena Łuczak

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność

Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Gdynia

Z pomocą doktor Barańskiej-Rybak pozbyłem się trądziku. Nie tylko posiada ona szeroką specjalistyczną wiedzę, ale także jest niezwykle sympatyczną i uprzejmą osobą. Podczas wizyt słucha pacjenta i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Indywidualne podejście i trafne zalecenia. W razie potrzeby służy pomocą i odpowiada na pytania również telefonicznie pomiędzy wizytami, co zapewnia pacjentowi ogromny komfort. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Adrian

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia

Zdecydowanie polecam. Mam 35 lat, miałam trądzik na podłożu hormonalnym - skutecznie wyleczony.

Gdynia

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjaslistką, bardzo zaangażowaną w proces leczenia i przemiła osobą. Szczególnie polecam wizytę chorym, których nie potrafią zdiagnozować inni lekarze. Właściwa diagnoza (postawiona na pierwszej wizycie)i odpowiednie leczenie dokuczliwej choroby skóry, radykalnie zmieniło standard życia mojego męża.
Sama korzystam z zabiegów medycyny estetycznej na twarz i szyję, które mi zaleca Pani Doktor i jestem zachwycona fantastycznymi efektami.

dr n. med. Magdalena Trzeciak

Gdynia

polecam, b miła sympatyczna, podchodzi do problemu fachowo dokładnie tłumaczy chorobę i jak ją należy leczyć. Pierwszy dermatolog ( na 5 poprzednich )który nie przepisuje antybiotyków jako złotych leków na wszystko

Opinia dodana przez: fester fester18

NZOZ Przychodnia Lekarska Grabówek Gdynia
Ramułta 45
81-241 Gdynia

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pan Doktor jest bardzo kompetentną, niesamowicie uprzejmą osobą Jest On niezmiernie konkretnym specjalistą.Rzeczowo, a przede wszystkim skutecznie i w pełni profesjonalnie podszedł do mojego problemu, z którym nie mogli sobie poradzić inni lekarze. W zaledwie 2 tygodnie wyleczył moją niegojącą się przez 6 tygodni ranę. Dr Olsztyński poza tym chętnie odpowiada na zadawane mu pytania, dokładnie opisuje całą zaproponowaną kurację nie zapominając przy tym o przedstawieniu skutków ubocznych. Podczas rozmowy z Panem Doktorem od razu można wyczuć, że dysponuje On nie tylko bardzo dużą wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Po niespełna roku od pierwszej wizyty ponownie jestem pacjentką Pana Doktora, leczy mi trądzik, z którym borykam się od kilku lat. Po miesiącu efekty są oszałamiające! :) GORĄCO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ewelina
Dermatolog Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Gdynia

Doktor pomógł mi pozbyć się blizn potrądzikowych, które były moim największym kompleksem! Do końca życia będę mu za to wdzięczna! Mam za sobą niezliczone wizyty u innych dermatologów i kosmetologów, mnóstwo zabiegów, terapii, tabletek, kosmetyków, wydanych pieniędzy a jednak nikt wcześniej nie poradził sobie z moim problemem... Dopiero doktor! Podejście do pacjenta ma w pełni profesjonalne, jest przy tym niezwykle skromnym człowiekiem. Życzę sobie i innym, aby wszyscy lekarze innych profesji byli tacy, jak doktor Igor!

Opinia dodana przez: Monika