dermatolog katowice

dr Lidia Bednarska

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
Katowice

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Dermatolog estetyczny Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Dermatolog estetyczny   (+1 więcej)

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

dr Renata Wilk-Czyż

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
Katowice

Byłam i polecam.Wspaniały człowiek i co bardzo ważne doskonały fachowiec.Wytłumaczy i wspaniale doradzi.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Zofia Jagiellak

Grzyśki 13b lok. 9

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

dr n. med. Małgorzata Ciszewska

Katowice

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Opinia dodana przez: daniel

dr n. med. Zofia Wyszyńska

Klonowa 28
Katowice

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.

Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krystyna Skrzypek-Wawrzyniak

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
Katowice

Przez pół roku nikt nie umiał wyleczyć mojej mamy mimo stosowania drogich lekarstw a Pani Doktor zrobiła to w dwa tygodnie.Wystarczyła jedna wizyta. Błyskawicznie postawiła diagnozę, bez pośpiechu wyjaśniła w czym problem, zastosowało odpowiednie i niedrogie leczenie. Przy tym wszystkim była bardzo miła i uprzejma. Bardzo dobry lekarz, którego wszystkim polecam.

Opinia dodana przez: Krzysiek

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

El-Derm
Łubinowa 17
Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!

Polecam !!!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11
Katowice

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Henryk

lek. med. Monika Lembryk-Kudelko

Prywatny Gabinet Dermatologiczny
ulica Jankego 145
Piotrowice, Katowice

Polecam Panią Dermatolog. Postawiła trafną diagnozę i wdrożyła skuteczne leczenie. Miła i kompetentna.