Kołobrzeg Dermatolog

Armii Krajowej 20c lok.20
Kołobrzeg

Specjalistka bardzo kompetentnie podeszła do problemu mojej choroby, pomogła znaleźć rozwiązanie problemu, kompetentna, poświęcająca tyle ile ja chciałam czasu dla mnie co bardzo mi pomogło w wyjaśnieniu problemu. Polecam kompetentność, uprzejmość oraz zaufanie.

Emilii Gierczak 37 lok. 11
Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz, wyleczyłem u niego trudną i wstydliwą przyypadłość bez konieczności stosowania sterydów. Trafiłem do niego z polecenia. Jeszcze ciepły człowiek.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Sp z.o.o.
ulica Jedności Narodowej 86-88
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor mogłaby więcej tłumaczyć. Przepisujac leki nie informuje czy to antybiotyk czy inny, nie pyta o uczulenia. Bardzo miła.

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. dr. n. med. L. Zalewska-Kubicka
ulica Łopuskiego 56A/2