Dermatolog Kraków

Alergolog, Dermatolog

dr med. Aleksander Obtułowicz - dermatolog, wenerolog, alergolog
ul. Racławicka 48
Kraków

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów
zawsze spokojny, uśmiechnięty, wyjaśnia wątpliwości, szczery!!! / za to go cenię / bo mówi jak będzie a nie co pacjent chce usłyszeć.

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów

Opinia dodana przez: niewierny tomasz

Specjalistyczna Praktyka Dermatologii Rodzinnej

Świetny lekarz. Po prostu. Byłam i uratowała mi życie i godność. Wysypka czyniła ze mnie osobę wysoce podejrzaną. Dr uratowała mnie :)

Opinia dodana przez: Małgorzata

Zamoyskiego 66-68
Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem!!! Bardzo odpowiedzialny specjalista- Pani doktor wyleczyła schorzenie, z którym inni dermatolodzy nie mogli sobie poradzić. Ocenianie lekarza na podstawie jego gabinetu(u doktor Kordeusz miejsca "z duszą"), kompletnie mija się z celem! Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Beata Markiewicz

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Leczyłam trądzik od mniej więcej 15 roku życia, nic nie pomagało, do momentu kiedy w październiku ubiegłego roku (w wieku lat 23) trafiłam na doktor Markiewicz. Przepisała mi aknenormin, leczenie trwało orawie 8 miesięcy. Kiedy na początku powiedziała mi, że doprowadzi stan mojej skóry do bardzo dobrego stanu nie uwierzyłam, teraz po zakończeniu leczenia o odstawieniu leków efekt jest po prostu niesamowity! Zadnych nawrotów, skóra bez wyprysków, prawie się nie tłuszczy. Straciłam co prawda na leczenie sporo kasy (jedno opakowanie 60 tabletek kosztuje koło 150 zł) ale była to najlepsza inwestycja w moim życiu :)

Zdecydowanie polecam!

Wspaniały lekarz z cudownym podejściem do pacjenta. Pani Doktor jest bardzo skrupulatna, wnikliwa, dokładna i rzetelna. Przejmuje się pacjentem. Tłumaczy w prosty sposób, jak czterolatkowi, sprawy natury medycznej z ciepłą cierpliwością i sympatią. Poświęca uwagę problemowi. Jest bardzo serdeczna i fachowa zarazem. Wizyty z kłopotliwym i wstydliwym problemem stają się miłe i sympatyczne. A przy tym Pani Doktor kompletnie nie jest zachłanna finansowo: kiedy ja wyszukałam sobie kolejne zmiany, których chciałabym się pozbyć i wróciłam do Pani Doktor na "poprawki" - Pani Doktor spokojnie i życzliwie wyjaśniła mi, że nie ma najmniejszej potrzeby i w ogóle nie pobrała ode mnie pieniędzy! - a wizyta trwała standardowo i Pani Doktor zbadała mnie bardzo dokładnie. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Agata

Najlepszy dermatolog na jakiego kiedykolwiek trafiłam, wyleczyła 2 letnia corkę z mięczaków zakażnych. Szukała skutecznego sposobu, aby wyleczyc, jednoczesnie tłumaczyla jaki efekt dane dzialania przyniosą. Zdecydowanie polecam

Gabinet Dermatologiczno - kosmetyczny
Sławkowska 4

najlepsza pani doktor którą znam w tej dziedzinie.wyleczyla mnie z dwóch poważnych chorób.gorąco polecam.

Dział Orzeczniczo-Konsultacyjny
Zygmunta Augusta 1

Kilka tygodni temu usuwalem zmiany naskorkowe z twarzy laserowo. Ogolnie jestem zadowolony z efektow, nawet szybko to trwalo z tym zabiegiem, troche bolalo ale jak sie zagoilo to nie ma sladu. najwazniejsze ze wszystko na twarzy OK.

Opinia dodana przez: RomeQ

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, niestety trochę zbyt zabiegana, przez co pojedynczemu pacjentowi poświęca trochę za mało czasu. Mimo wszystko rozmawia o chorobie bardzo przejrzyście i zrozumiale. Polecam

Nowowiejska 10 lok. 1

Wspaniały lekarz trafiliśmy z synkiem 6 miesięcznym do niej ze szpitala w Oświęcimiu gdzie praktycznie z syna zrobiono potwora,synek dostał silnej wysypki i nikt z lekarzy nie umial go zdiagnozować dopiero gdy trafiliśmy do Prokocimia tam doktor Ewa Wiehler od razu postawiła trafną diagnoze,wyszlismy po 6 dniach i co najważniejsze synek znów miał zdrową buzie.Jestem jej za to wdzięczna i do końca życia nie zapomnę co pani doktor zrobiła dla Oskara,oby jak najdłużej cieszyła się zdrowiem i nadal mogła pomagać chorym.