dermatolog kraków

lekarz Helena Kwiatkowska

os. 2 Pułku Lotniczego 22
Kraków

Czasami niemiła ale to raczej z mojej winy gdyż zawsze próbowałem wejść na "zbity ryj" bez umówienia :P

Wyleczyła ...

Wyleczyła mój trądzik Izotekiem. Inni to mnie faszerowali maściami i lekami które kosztowały majątek przez te parę lat. Poszedłem do tej Pani, przepisała Izotek i po 4 miesiącach ślad nie został. Skończyłem kurację z miesiąc temu i na razie nic nie porwaca :)

Opinia dodana przez: Adrian

dr Ewa Marzec

Dermatolog   (+2 więcej)

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
ulica Brożka 1
Kraków

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zgłosiłam sie z trądzikiem po licznych próbach samodzielnego leczenia i kilku poradach i innych lekarzy. Zebrała całościowy wywiad i mimo mojej obawy zleciła długotrwałą antybiotykoterapie i leki miejscowe. Jasno i w prosty sposób wyjaśniła dlaczego taka a nie inna metoda leczenia. Minęło kilka miesięcy od pierwszego spotkania i efekty są naprawdę rewelacyjne. Co ważne lekarka nie naciąga na drogie leki i kolejne niby kontrole. Zawsze można skonsultować sie telefonicznie. Choć zwykle nie odbiera telefonów w ciągu dnia to prawie zawsze oddzwania wieczorem. To miłe.

dr n. med. Urszula Gunia-Rorat

GABINET DERMATOLOGICZNY
ŁOKIETKA 13/29
Kraków

Pani dr jest lekarzem doświadczonym i kompetentnym, polecam tego lekarza.

Pani dr jest lekarzem doświadczonym i kompetentnym, polecam tego lekarza.

lekarz Jan Szczurek

Gabinet Lekarski
ul. Henryka Sienkiewicza 3A/1
Kraków

Do doktora trafiłam przez polecenie od innej osoby leczącej się u niego i również mogę polecać dalej. Lekarz bardzo uprzejmy i poważnie podchodzi do przypadku. Wykazał całkowite zainteresowanie moją osobą, w końcu nie czułam się spławiona tylko przyjęta jak należy, a co najważniejsze leczenie ustalone przez doktora przynosi zamierzone efekty.

Opinia dodana przez: Natalia
Dermatolog Kraków lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Dermatolog   (+3 więcej)

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
Kurdwanów, Kraków

Wizytę u doktora oceniam bardzo pozytywnie. Szybka, trafna diagnoza. Godny polecenia. Szybko umówiona wizyta.

Opinia dodana przez: Magdalena

Marek Brzewski

SPECJALISTYCZNY GABINET DERMATOLOGICZNY
Długa 74
Kraków

Uprzejmy i miły, diagnoza widać postawiona dobrze skoro konsekwentnie z dnia na dzień wracam do zdrowia. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza innym.

lekarz Małgorzata Jabłońska

Dermatolog   (+1 więcej)

LIM

Kraków

czy ta dermatolog przyjmuje tez prywatnie w proszowicach? jesli tak, prosze o kontakt do niej.

lekarz Marek Tomaszyński

Dermatolog   (+1 więcej)

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Kraków

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą, zarówno dotyczącą chorób, niepożądanych i szkodliwych skutków stosowania pewnych leków oraz metod leczenia i właściwości medykamentów. Wysłuchał mnie i przepisał skuteczne leki, wytłumaczył, jaką mam chorobę i skąd się wzięła. Poza tym raczej uprzejmy i miły.
Dwukrotnie pomógł mojemu tacie, który wcześniej błąkał się po dermatologach z (jak się okazało u dr Tomaszyńskiego) błahą chorobą, której inni dermatolodzy nie potrafili zdiagnozować i, bez uważnego obejrzenia, przepisywali leki za 200 zł. Pan Doktor przede wszystkim zbadał skórę mojego taty i przeprowadził z nim wywiad, po czym przepisał maść robioną i krem za łączną sumę 20 zł. Po tygodniu stosowania wszystko wróciło do normy. Pan Doktor pomógł także mojemu kuzynowi z poważniejszą chorobą- kuzyn jest bardzo zadowolony :)
Ja wybrałam się ostatnio do doktora Tomaszyńskiego z problemami skóry twarzy i głowy, które męczyły mnie od ponad pół roku. Poprzedni "specjaliści" przepisywali sterydy (na twarz!!!), co tylko pogorszyło sprawę- kiedy odstawiałam sterydy, problem wracał ze zdwojoną siłą. Pan Doktor od razu rozpoznał chorobę- zapalenie łojotokowe i zapalenie okołoustne (z powodu stosowania sterydów). Przepisał mi antybiotyk, maść robioną i polecił łagodne kosmetyki do twarzy i skóry głowy. Poprawę zauważyłam już po dwóch dniach, a w tej chwili, po tygodniu, problem został zażegnany prawie całkowicie.
Jeżeli szukacie skutecznego specjalisty, polecam :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Magdalena Nastałek

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17
Kraków

Pani doktor jest niezwykle miła i kompetentna. Mimo dużej ilości pacjentów w poradni przy szpitalu, zawsze stara sie przyjąć nagle przypadki, jak mój gdy dostałam uczulenia. Chodze do niej z cała rodzina. Niestety czas poświęcony pacjentowi jest krótki ale rekompensuje je rzetelność i uprzejmość pani doktor. Dla mnie super!

Opinia dodana przez: Agnieszka F.

dr hab. Radosław Śpiewak

Dermatolog   (+2 więcej)

Ambulatorium Dermatologiczne 'dermatolog.eu'
ul. Konarskiego 15
Kraków

Profesor wyglądał na zmęczonego i początkowo myślałem, że mnie nie słucha. Ale potem zaczał pytać o szczególy i bardzo dokładnie zbadał. Potem dokładnie tłumaczył, jakie trzeba zrobić badania i jakie będzie leczenie. Godzinna wizyta przeciągneła sie o 20 minut, ale teraz rozumiem, dlaczego tyle trwa. Podobało mi się, że po przepisaniu leków nie naciągał na następną wizytę, za to poweidział że mam przyjść tylko, jeśli choroba nie minie.