Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

dermatolog oleśnica

- 5 lekarzy

# 1

lekarz Ewa Ilska

Dermatolog

liczba opinii: 12
+2 więcej

dermatologiczny
Wojska Po
Oleśnica

Średnia ocen: 4,0/5

Dr Ilska dwukrotnie b. mi pomogla.Z moim problemem nie radzili sobie inni lekarze. Jest uprzejma, rzeczowa, kompetentna.
Polecam, jak najbardziej,ale ...

Dr Ilska dwukrotnie b. mi pomogla.Z moim problemem nie radzili sobie inni lekarze. Jest uprzejma, rzeczowa, kompetentna.
Polecam, jak najbardziej,ale tylko wizyty prywatne. Na etacie
w przychodni radzi sobie znacznie gorzej : nie trafia z diagnoza, zapisuje drogie leki.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

lekarz Grażyna Fronczak

Dermatolog

liczba opinii: 1
+1 więcej

None
Wrocławska 41
Oleśnica

Średnia ocen: 1,0/5

Beznadziejna lekarka. Nie dosyć, że źle leczy, to jeszcze jest bardzo niemiła (przynajmniej w ramach funduszu), bo prywatnie to zupełnie ...

Beznadziejna lekarka. Nie dosyć, że źle leczy, to jeszcze jest bardzo niemiła (przynajmniej w ramach funduszu), bo prywatnie to zupełnie inna bajka. Poza tym część usług w ramach NFZ dostępna jest tylko dla wybranych, według jakiegoś tajemnego klucza znanego tylko Pani Doktor Fronczak. Reszta musi chodzić prywatnie. Jak się dzwoni na rejestrację, aby się dowiedzieć, czy są miejsca na NFZ np na lampy, to okazuje się, że Pani z rejestracji nie udziela takiej informacji, tylko przełącza do Doktor Fronczak! Czyli co? W rejestracji nie wiedzą czy są miejsca na NFZ? Czy też może lekarka musi najpierw zweryfikować czy osoba dzwoniąca zasługuje na refundację czy jednak musi zapłacić? Nie znam żadnego innego gabinetu, gdzie przy rejestracji przełączają pacjenta do lekarza aby ten udzielił informacji na temat tego czy ma wolne miejsca w ramach funduszu czy nie. To mówi samo za siebie. Generalnie odradzam, chociaż akurat w Oleśnicy nie ma za dużego wyboru a niektóre usługi ma tylko ona, więc jest niestety złem koniecznym. I chyba właśnie na tym żeruje niestety.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: KarolinaCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat