Dermatolog Sculptra

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
39-300 Mielec

Świetna Pani doktor ! zadawała szereg pytań ( nawet co jem itd. ) i po stosowaniu kuracji moje blizny małe, krosty znikają. Twarz mam bardziej gładką i jestem uśmiechnięta. Czekają mnie kolejne wizyty ale dzięki postępom jestem zadowolona z wizyt dr Szczepańskiej. Dużo zdrowia i dziękuję za pomoc.

Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Dermatolog Poznań lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Wenerolog

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mariola
Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina
Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi
Dermatolog Warszawa dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.

Dermatolog Warszawa lekarz Michał Rożalski

lekarz Michał Rożalski