śląskie dermatolog

Sortuj

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Dermatolog estetyczny Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Dermatolog estetyczny   (+1 więcej)

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Barbara Filipowska

Dermatolog   (+1 więcej)

Korona

Zabrze

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!

Opinia dodana przez: Renata

dr Renata Wilk-Czyż

Dermatolog   (+2 więcej)

Śląskie Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej - DERMEST
Ludowa 11
Katowice

Byłam i polecam.Wspaniały człowiek i co bardzo ważne doskonały fachowiec.Wytłumaczy i wspaniale doradzi.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Zofia Jagiellak

Grzyśki 13b lok. 9

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

Miła,sypatyczna,skuteczna.Bardzo polecam.

dr n. med. Małgorzata Ciszewska

Katowice

Polecam. Zmieniłem dermatologa z poradni przyszpitalnej na ul. Raciborskiej w Katowicach na panią doktor Ciszewską jak naraie jestdm zadowolony z leczenia w końcu efektywnego do tego pani doktor bardzo miła i poświęca sporo czasu.

Opinia dodana przez: daniel

dr n. med. Zofia Wyszyńska

Klonowa 28
Katowice

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu.

Inni proponowali ciekły azot brrrr ....

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Weryńska-Kalemba

None
ul. Władysława Hibnera 51
Rybnik

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kompetencja, doradztwo, pomoc. Nic dodać nic ująć. Kobieta o dobrym sercu

Opinia dodana przez: Kryśka

lek. med. Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny   (+1 więcej)

MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)
Gliwice

Pani Marzena jest kompetentna, miła :) i gorąco polecam. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie ma również wygórowanych cen.

lekarz Bożena Sokólska

Dermatolog   (+1 więcej)

Gabinet Dermatologiczny
ul. Partecznik
Wisła

Będąc na wakacjach w Wiśle miałam poważne problemy ze skórą. Okoliczni mieszkańcy polecili mi Panią Doktor, szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, polecam!

Opinia dodana przez: Krystyna