Filtruj terminy

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

81-824 Sopot

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Elżbieta Baczewska-Staszak

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot

Gdybym kiedykolwiek miała polecic kompetentnego lekarza, to śmiało mogę powiedzieć, że jest nim dr. Elżbiera Baczewska . To kobieta, która podchodzi do pacjenta z sercem na dłoni, posiadająca przeogromną wiedzę na temat ludzkiego organizmu, wyłapująca przyczyny różnych schorzeń, a nie tylko lecząca skutki, tak jak to robi większość lekarzy w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Agnieszka
                                       dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka

dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka

81-824 Sopot

Pani Doktor wykazała się dużym zaangażowanie i empatią stawiając trafną diagnozę. Moja dolegliwość została wytłumaczona zrozumiale, przedstawiono mi alternatywne formy leczenia. Bardzo dziękuję za pomoc!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek

Armii Krajowej 116 lok. 5
Sopot

Pani dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek, to niezwykła kobieta i wysokiej klasy specjalista. Jednoznacznie i prawidłowo rozpoznała moje schorzenie, budzące od roku u innych lekarzy niezrozumiałe wątpliwości i problemy lecznicze, zaleciła profesjonalne testy i skuteczne leczenie(jak dotąd) mojej chorej skóry dłoni. Zaproponowała kompleksową opiekę medyczną, a jednocześnie życzliwie i ze wsparciem zainteresowała się życiowymi problemami, związanymi z konsekwencją choroby. Polecam zdecydowanie i jednocześnie pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Darek

prof. dr hab. n. med. Roman Nowicki

Wenerolog, Alergolog

ZOZ VITA-MEDICINE
Jana Sobieskiego 9/11
81-761 Sopot

Màż mial wizyte 5 miesiecy temu. Jego skora na glowie okazala sie bolesnym problemem wiele lat temu. Przez ostatnie 10 lat temu màż mial sporo wizyt, co jedna to lepsza. Udalo nam sie trafic na Profesora Nowickiego i w pare miesiecy màż zupelnie sie wyleczyl. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Profesor zyczliwy ale tez rzeczowy. Dla nas najlepszy specjalista w dziedzinie dermatologi! Polecam
Opinia dodana przez: Rydzewski
                                       dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska

dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska

81-824 Sopot

Wizyta u Pani doktor trwala niecale 5 minut. Lekarz nie wyraza zadnych emocji tylko jak najszybciej zalatwia sprawe. Po diagnozie nie dowiedzialam sie kiedy powinnam przyjsc na kolejna wizyte, musialam sie o to dodatkowo dopytywac. Leczenie okazalo sie skuteczne jednak sama wizyta wywolala we mnie raczej negatywne odczucia. Zostalam potraktowana po macoszemu, byle szybciej. Byc moze niektorym pacjentom taki ekspresowy tryb pasuje, jednak nie mi
Opinia dodana przez: suitfr

lekarz Halina Bartocha-Stachurska

Obrońców Westerplatte 9/3
81-706 Sopot

Jestem bardzo zdziwiona tymi negatywnymi opiniami, ja mam zupełnie inne doświadczenia. Byłam na zabiegu laserowym 3 lata temu I tydzień temu oba zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie i szybko, Pani Bartocha Stachurska udzieliła mi rad jak mam pielęgnować skórę po zabiegach jestem bardzo zadowolona z rezultatów uzyskanych dzięki zabiegowi.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Magdalena Lange