Dermatolog Szczecin

dr n. med. Danuta Mikulska

ZOZ MSWiA
Jagiellońska 44
Szczecin

Ciepła ,serdeczna, bardzo dokładna w badaniu,konkretna - o ogromnej wiedzy medycznej trafne diagnozy byłam u Pani Doktor kilka razy i wiele Jej zawdzięczam wspaniały, mądry lekarz w mojej ocenie najlepszy dermatolog u jakiego byłam.

Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Iwona Mączyńska

Medicanova
Milczańska 47A
Szczecin

Pani doktor ma fantastyczne podejście do pacjenta. Czułam się swobodnie pomimo kłopotliwej i wstydliwej dolegliwości. Trafna diagnoza i leczenie. Polecam

lekarz Ewa Tarchalska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Spec.gabinet prywatny
podhalanska 5/2
Szczecin

Dopiero zacząłem leczyć się u Pani doktor, ale z pierwszej wizyty ożna było poznać, że jest osoba kmpetentną i wzbudzającą zaufanie. Poleam!

lekarz Małgorzata Dziekan-Janowska

Napierskiego 6c
Szczecin

Miła, uprzejma. Naprawdę dobry lekarz. Wizyty zawsze można dobrze dobrać. Panie doktor widać że lubi to co robi a nie jak niektórzy lekarze siedzą w gabinecie na siłę. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Magdalena

dr Kamila Stachura

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8
Szczecin

Polecam!Bardzo miła, rzetelna osoba, a co najważniejsze skuteczna. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i odpowiada na każde zadane pytanie.

Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Anita Huryń

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
Szczecin

byłam u Pani Doktor z Babcią. Babcia jest w bardzo podeszłym wieku - Pani Doktor uprzejmie i cierpliwie wysłuchała babci dolegliwości i leczenie, które zastosowała, pozwoliło zakończyć Babci długie zmagania z chorobą. Gorąco polecam tego specjalistę!

dr n. med. Ewa Janowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ISPL Janowska Ewa
Przecław
Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Witold Szostak

Medicus
Plac Zwycięstwa 1
Szczecin

bardzo kompetentny dermatolog, na bierząco zewszystkimi nowościami, leczenie zawsze skuteczne

lekarz Elżbieta Wegner-Małolepszy

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Powstańców Wielkopolskich 69B/1
Szczecin

LECZYŁO MNIE DUŻO DERMATOLOGÓW I NIK NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST TO TRWAŁO PARE LAT WYGLĄDAŁAM JAK KOSZMAR:( PANI DOKTOR TYLKO POPATRZYŁA PRZEPISAŁA LEKI MINEŁO ZALEDWIE PARE DNI I WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOSCI MINEŁY. NIE PODAŁA MI STERYDÓW TŁUMACZYŁA MI ZE NIE MOGE BRAC MASCI I KREMÓW ZE STERYDAMI BO GDY SIE DO NICH SKÓRA PRZYZWYCZAJI TO BEDE MIAŁA PROBLEM I BEDE MUSIAŁA SMAROWAC SIE NIMI CAŁY CZAS. JEST TO NAPRAWDE DOBRY SPECJALISTA POLECAM ZE SZCZEREGO SERCA. TYLE LAT SIE MECZYŁAM I WSTYDZIŁAM TEGO JAK WYGLĄDAM I ZNALAZŁAM WKONCU PRAWDZIWEGO LEKARZA. DZIEKUJE!!!

dr Jolanta Wesołowska

ul. Chabrowa 5 Szczecin
Szczecin

Chodzę już od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona. Mila pani doktor. Wyjasnienie przyczyn i sposobu leczenia

Opinia dodana przez: Elzbieta