Szczecin Dermatolog

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin

Chodzę już od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona. Mila pani doktor. Wyjasnienie przyczyn i sposobu leczenia

Opinia dodana przez: Elzbieta

Od kilku lat pani doktor leczy moje AZS. W sytuacjach kryzysowych za każdym razem przepisane przez nią leki pomagają skórze rewelacyjnie. Przepisuje także bardzo dobre maści recepturowe. Zawsze uprzejma, odpowiada konkretnie na pytania. Nigdy nie odmawia pomocy, mam do niej pełne zaufanie.Wizyty zawsze na Kasę Chorych.

Wąska 1a lok. 1
71-407 Szczecin

Nie ma lepszej specjalistki w Szczecinie, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie, podmiotowe podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Olga

Ostrobramska 7/2
Szczecin

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Dermestetic
Milczańska 7K
70-107 Szczecin

Niestety większość dzisiejszych lekarzy to ludzie, którzy wybrali ten zawód tylko ze względu na wysokie zarobki i tak też traktują pacjentów - jak maszynkę do wyciągania pieniędzy. Pani Doktor jest pod tym względem wyjątkowa. Widać, że leczenie to jej powołanie i pasja. Jest empatyczna, traktuje pacjentów poważnie i leczy rozsądnie i co najważniejsze skutecznie. Widać, że nie jest zmanipulowana przez koncerny farmaceutyczne, które mogłyby być dla niej źródłem dodatkowych profitów. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Melka

Szczecin

Bardzo kompetentna osoba, zawsze poświęca pacjentowi dużo uwagi. Miałam usuwane znamiona, po których nie zostało śladu. Leczenie trądzika trwało kilka miesięcy i przyniosło świetne rezultaty. Gabinet bardzo czysty, higieniczny, nowocześnie wyposażony.

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Diabetolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

Uważam ze jest bardzo dobrym dermatologiem . Miałam ogromny problem ze skórą na twarzy , okropne wypryski ,odwiedziłam wielu dermatologów trwało to dosłownie latami. Poleciła mi znajoma wizytę u dr Fiedorowicza i właśnie on ,jeden z wielu dermatologów mi pomógł. Dzisiaj chodzę po ulicach w dzień ,gdzie kiedyś robiłam to tylko wieczorami . Dziękuję panie doktorze .Uważam że jest pan bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem .

Opinia dodana przez: jolanta

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOBRAŁ WŁAŚCIWE LEKI. ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA PORADĘ, RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE. POLECAM

Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Barbara Kumpin

Dermatolog, Wenerolog

Malczewskiego 10/12
Szczecin

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.