Szczecin Dermatolog

Szczecin

Wspaniala doktor. Wyleczyla najpierw meza, synka, mnie i sporo osob znajomych. Ostatnio zweryfikowala diagnoze wujka -luszczyce ktora stw inny deramtaolog a okazala sie zakazeniem grzybiczym. Przyjmuje na ul. Staromlynskiej. Rzeczowa, mila i dokladna. Szczrze polecam.

Kopernika 3
Szczecin

Bardzo dobry lekarz! Cierpliwa, uprzejma, wytłumaczyła nam wszystko na temat atopowego zapalenia skóry w naszego synka.

Opinia dodana przez: Agaczbu

Gorkiego 4
Szczecin

SWIETNY SPECIALISTA. LECZYLAM SIE U KILKU BEZ POWODZENIA. ONA SZYBKO WYKRYLA PRZYCZYNE MOJEJ CHOROBY I WYLECZYLA SKUTECZNIE. DZIEKI NIEJ PZBYLAM SIE KOMPLEKSOW Z POWODU ZMIAN NA SKORZE TWARZY.

Poradnia Medycyny Rodzinnej Joanna Pawlicka - Kłokocka
3-go Maja 25/27
70-215 Szczecin

Przy każdej wizycie zawsze byłem zadowolony. Pani doktor jest uprzejma, tłumaczy leczenie i udziela informacji o lekach, które przepisuje. Dzięki niej znalazłem wreszcie skuteczny lek.

Opinia dodana przez: Grzegorz S

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Idealnie dopasował mi leki, które pomogły mi praktycznie natychmiast. Byłam u kilku lekarzy a tylko Pan doktor okazał się kompetentny,dokładnie przeprowadził wywiad i powiedział na czym polega choroba. Dokładnie wytłumaczył jak dawkowac leki. Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że nie będę musiała wracać, ale jeśli tak to tylko do Pana doktora. Polecam!

ul. Podhalańska 2/2
70-452 Szczecin

Bardzo fachowe podejście. Polecam wszystkim.

Bardzo fachowe podejście. Polecam wszystkim.

Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

byłem u pani doktor z owrzodzeniem , które leczyłem od kilku miesięcy bez powodzenia , również w szpitalu a pani doktor wyleczyła mi w ciągu 2 tygodni , jestem bardzo wdzięczny Tadeusz.

Bolesława Śmiałego 32 lok. 1
70-337 Szczecin

4 lekarzy poglebialo i pogarszalo sprawe. Dr Szamer zalatwila sprawe prawie od reki. Teraz wracam po latach z innym schorzenem i jade specjalnie do pani doktor z drugiego konca polski, innych dermatologow juz nie odwiedze.

dr n. med. Violetta Ratajczak-Stefanska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Euromedic Zachodniopomorskie Centrum Medyczne
aleja Powstańców Wlkp 72
70-111 Szczecin

Najlepszy dermatolog w Szczecinie. Najwyższy poziom kultury osobistej, zrozumienia, a zwłaszcza kompetencji. Polecona mi przez pracownika PAM-u jako ostateczna wyrocznia i dermatolog profesorów i pracowników PAM-u. Chorobę leczoną w Warszawie przez 2 lata - bez często słyszanych uwag o innych lekarzach i bez podważania niczyich kompetencji - wyleczyła w tydzień. Dziękuję, Pani Doktor.

Duńska 90-96
Szczecin

polecam! jestem w 1000% zadowolona z Pani Marzenki,jest ludzka, normalna i zawsze usmiechnieta, mnie wyleczyla na 100% ;-)