Szczecin Dermatolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chodziłam do 10 lekarzy, ale dopiero ona znalazła dla mnie odpowiedni lek, który mi naprawdę pomaga.

lekarz Anna Wąsowicz

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ISPL Anna Wąsowicz, lekarz dermatolog-wenerolog
Kutrzeby 7c/U3
71-296 Szczecin

Leczyłam sie u pani Anny przez 8 miesiecy jeszcze na ul.Arkonskiej.Jak dla mnie najlepszy dermatolog u jakiego bylam {a bylam u wielu}Mila,sympatyczna i co najwazniejsze znajaca sie na leczeniu i odpowiednim podejsciu do pacjentow.Najlepszy dermatlog w Szczecinie.Polecam.

dr n. med. Andrzej Królicki

Anestezjolog, Dermatolog

LASER CLINIC
Jagiellońska 67a lok. 3
70-382 Szczecin

Dziwią mnie negtywne opinie na Dr.Krolickiego? Jest bardzo kompetentny , ajego podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i zwięzłe .Wyłączył mni i jestem mu bardzo wdzięczny . Tadeusz

dr n. med. Piotr Bojko

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" dr n. med. Piotr Bojko
Ku Słońcu 2/1
71-073 Szczecin

Widzę, że i tutaj opinie są podzielone. Ja na szczęście należę do tych osób, które są bardzo zadowolone z leczenia Dr Bojko. Jestem jego pacjentka od kilku lat, jako jedyny potrafił wyleczyć mnie z łuszczycy, leczyłam się u doktora na alergie oraz usuwałam pieprzyki. Zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Jeżeli chodzi o problemy skórne to nie ma dla mnie innego lekarza w okolicy. Według mnie jest to człowiek z ogromną wiedzą i prawidłowym podejściem do pacjenta. Zawsze opowie o chorobie, wyczerpie temat. To prawda, że doktor się ceni, ale to w pełni zrozumiałe przy jego kompetencjach.

Opinia dodana przez: Anna

ulica Królewicza Kazimierza 2h/9
71-552 Szczecin

Dr Stocka pomogla mi 3 lata temu . Lekarz onkolog zlekcewazyl moja narosl . Usunela i prowadzila przez dluzszy czas proces leczenia po usunieciu niegroznego jeszcze nowotworu na twarzy. Obecnie musze ponownie udac sie do specjalisty i bedzie to tylko dr.Stocka. Polecam dlatego ze lekarzowi trzeba ufac a to lekarz wart zaufania i powierzenia zdrowia w jej rece

Opinia dodana przez: Kamila

Der-Med
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

bardzo mila, poswieca czas, jednak na mnie jej leczenie nie pomoglo :(( sama powiedziala ze nie wie juz jak mi pomoc bo nie ma innych lekow niz te ktore bralem, a nie dzialaly

Opinia dodana przez: p

Medikus

Szczecin

Byłem na wizycie u pani doktor,wydała mi się kompetena,uprzejma ,uspakajająca diagnoza,wyczerpująca.Nie dostałem tego co chciałem -skierowania na zabieg ale ponoć ma to zrobic lekarz pk.

Opinia dodana przez: wladyslaw k

starkiewicza
Starzyńskiego
Szczecin

Po raz pierwszy mój wieloletni problem został potraktowany PROFESJONALNIE !! Pani doktor poświęciła mi sporo czasu i przede wszystkim UWAGI. Tym razem nie mam przepisanych kolejnych maści "a może pomogą". Wywiad genetyczny, zlecone badania dodatkowe. Tym razem szukamy przyczyny a nie tylko zaleczamy skutki. Dziękuję bardzo i SZCZERZE POLECAM!!

Opinia dodana przez: Magi

byłem 3 razy u Pani Doktor, 2 razy przepisane błędne leki - pierwszy raz zerkneła na zmianę może 2 sek. po 3 tygodniach dostałem skierowanie gdzie indzie - Pani nie wie co to jest. Nie polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Pani Dr bardzo miła. Wszystko dokładnie obejrzała i postawiła prawidłową diagnozę. Jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Anna