Filtruj terminy

lekarz Halina Palmąka

Zespół Zakładów i Poradni
Dr A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo

Polecam znakomitą w każdym calu opiekę medyczną dr Haliny Palmąka. Począwszy od dogłębnej diagnozy, poprzez celny dobór leków (najmniej inwazyjnych), zalecanych w leczeniu chorób - w moim i rodziny: dzieci i seniorów przypadkach, pani dr diagnozuje pacjenta nie tylko w kwestii aktualnej choroby, ale też ogólnie, przewidując następstwa i ewentualne komplikacje po stosowanym leczeniu - by w rezultacie pacjent mógł uniknąć wszelkich niepożądanych skutków przyjmowania leków. Poza tym, a właściwie ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Jacek Prus

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe Stermed Wejherowo
I Brygady Pancernej W.P. 36
84-200 Wejherowo

Profesjonalne podejście, cierpliwość w tłumaczeniu choroby i leczenia, nie czułam oddechu następnego pacjenta.POLECAM!
Opinia dodana przez: Inez

Marcin Rudnik

Gabinet Lekarski
Jana III Sobieskiego 227 gab.11
84-200 Wejherowo

Kompetencja, wiedza, spokój , delikatność, rzeczowość, profesjonalizm, komunikatywność, otwartość i nastawienie na pacjenta czego można chcieć więcej od lekarza.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Beata Larczyńska-Rogowska

Beauty Derm Instytut-Hotel Novotel Marina
Gdańsk ul.Jelitkowska 20
80-341 Wejherowo

Z zabiegu korzystała moja żona. Ja byłem tylko osobą towarzyszącą. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do propozycji żony ,która planowała konsultację i ewentualne poddanie się zabiegowi. Jednak efekt końcowy był rewelacyjny.Sam chcę poddać się terapii by pozbyć się defektu który jest przyczyna moich kompleksów.Bardzo polecam wszystkim którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim defektem na twarzy.

lekarz Maria Przybysz

Jana III Sobieskiego 227 lok. 8
Wejherowo

Polecam zdecydowanie te panią doktor. Wyleczyła mnie jako jedyna dermatolog z bardzo trudnego trądziku. Gdyby nie jej pomoc byłabym oszpecona. Przeszłam przez wielu dermatologów i nikt mi nie pomógł. Od pierwszego spotkania trądzik zaczął ustępować aż do całkowitego wyleczenia. Leczyłam się w sumie 2 lata około 15 lat temu. Miło wspominam i milo jest mi wystawić pozytywną opinię.
Opinia dodana przez: Pacjentka sprzed lat

lekarz Leszek Roter

Wenerolog, Dermatolog

Wejherowo

U Pana doktora byłam kilka lat temu i bardzo miło wspominam tamte wizyty. Zostałam poinformowana szczegółowo o wszystkim i poświęcono mi duzo czasu. Pan doktor nie tylko wyliczył moja dolegliwość na skórze twarzy ale rownież zadbał o kondycję psychiczna. Bardzo dziekuje i pozdrawiam panie doktorze. Katarzyna
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Grazyna Gazarkiewicz