Wielkopolskie Dermatolog

Wolny termin: 24 Maj o 14:30. Sprawdź inny.

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Poświęcił wystarczająco czasu, ma wiedzę, zapisał dobre leki, które pomogły. Polecam!

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 29 Maj o 11:30. Sprawdź inny.
Dermatolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Choruję na łuszczycę. Poszłam do Pani doktor po pomoc. Przepisała mi odpowiednie maści i szampon. Stosowałem zalecane leki przez kilka tygodni i skutecznie łuszczyca ustąpiła. Serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Anita
Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody.
Znakomity diagnosta.
Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus ...

Znakomity diagnosta.
Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.

Opinia dodana przez: Edyta
Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Szymańska-Bueno

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Bardzo profesjonalna Pani doktor, ma naprawdę ogromną wiedzę! Miałam do niej wiele pytań i podobało mi sie to ze nie było pośpiechu żeby sie mnie szybciej pozbyć a odpowiadała cierpliwie i obszernie na wszystkie moje pytania. Obejrzała mi wszystkie znamiona pod dermatoskopem w ramach wizyty, zupełnie za darmo. Czuć, że jest to lekarz z powołania. Polecam z całego serca. Hanna Rybarczyk

Opinia dodana przez: Hanna

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Świetny specjalista, szanuje pacjenta. Jest doskonałym specjalistą.

Świetny specjalista, szanuje pacjenta. Jest doskonałym specjalistą.

dr Przemysław Trzeciak

Dermatolog, Wenerolog

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Chodzę do Pana Trzeciaka do Aspazji.Lekarz godny polecenia, przede wszystkim fachowiec, wie co robi i mówi. Jakość usług na wysokim poziomie. Byłam na kilku zabiegach u Pana Trzeciaka w tym poprawiał błąd innego lekarza. Doskonały jeśli chodzi o botox i wypełnienia. Polecam ten gabinet. Sama chodzę do dr Trzeciaka lub do dr Orłowskiej w Aspazji.

Opinia dodana przez: Kasia

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia
Dermatolog Poznań lek. med. Aleksandra Szewczyk

Lekarz. Prywatne gabinety lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1a/24, 60-215 Poznań
Grunwald, Poznań

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)

Opinia dodana przez: Natalia

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Fantastyczny lekarz, pełny profesjonalizm , bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz "magiczne oko dermatologa" - widzi dokładnie to co należy poprawić w delikatny i wysublimowany sposób, bez zbędnej przesady. Najlepszy lekarz to taki, który potrafi zadziałać w taki sposób, aby nikt nie spostrzegł się, że nastąpiła jakaś ingerencja - a to jest niebywała sztuka. Taki lekarzem jest właśnie Pani Katarzyna. Polecam.

Opinia dodana przez: Asia