Filtruj terminy

lekarz Jolanta Giza-Dubik

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie

Niesamowite podejście do pacjenta, profesjonalizm i fachowa pomoc. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Maria Szczurak

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Trafna diagnoza. Leki przepisane przez Panią Szczurak szybko przyniosły oczekiwany efekt. Przy tej ilości pacjentów, którzy są zapisani do tego lekarza i tak poświęca należycie dużo czasu, by rozwiązać problem.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Małgorzata Marcisz-Fik

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
Józefa Piłsudskiego 80
42-400 Zawiercie

Pełny profesjonalizm, uprzejmość, zaangażowanie, ogromna wiedza. Polecam wszystkim osobom z problemami dermatologicznymi.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Ewa Krauze

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie

Czytam opinie i pani doktor i jestem zdziwiona negatywnymi komentarzami. Ja mam bardzo dobre doświadczenia. Miałam początki trądziku różowatego (zajęty już nos i powoli policzki), wyglądałam źle, czułam się jeszcze gorzej, makijaż kryjący nie pomagał. Byłam po kolei u trzech dermatologów (prywatne wizyty, lekarze utytułowani)i u żadnego leczenie nie przyniosło żadnych pozytywnych efektów choć byłam cierpliwa, u dwóch leczyłam się po 2 - 3 miesiące. Tylko u jednej pani doktor ...

lekarz Anna Glik-Szymłowska

Dermatolog, Wenerolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Nie przypuszczałem że będę tak zawiedziony. To miała być wizyta kontrolna, przegląd skóry czy coś złego się nie dzieje w wyniku przyjmowania dużej ilości leków na tarczycę i układ krążenia. Wynik- zero zaangażowania i kompletny brak zainteresowania przebiegiem leczenia. Z przykrością stwierdzam że są jeszcze "specjaliści" którym zależy tylko na odfajkowaniu kolejnego petenta bo pacjentem się nie poczułem.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Barbara Kucharczyk

Sikorskiego 6
42400 Zawiercie

Byłam tylko raz u tej Pani. Nie ważne, że spóźniła się 30 min i nawet nie powiedziała przepraszam, ale co wymagać kultury od wszystkich nie można. Pani doktor stwierdziła, że ona u mnie nic nie widzi i kazała brać witaminy. Nie chciała słuchać moich objawów i spostrzeżeń. Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Kaja

lekarz Ewa Syguła