Diabetolog W Okolicach Bytom Odrzański

59-300 Lubin

Skorzystałem z wizyty u doktora w Diabeta-Care Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie. Skłonił mnie do tego przyjaciel,który leczył się u doktora na oddziale diabetologicznym w MCZ w Lubinie i był bardzo zadowolony. Polecam wszystkim Diabeta-Care ponieważ panuje tam przyjazna atmosfera i fachowo podchodzi sie do pacjenta, wizyty u doktora to sama przyjemność - wszystko wytłumaczy i jest cierpliwy. Bogata oferta jak i masa pracujących specjalistów w Diabeta-Care (m.in ordynator oddziału diabetologicznego dr Szykowna czy prof. Noczyńska z Wrocławia) powoduje,że powracam tam z chęcią. Korzystam też z bezpłatnej edukacji diabetologicznej. Żona wybiera się na konsultację do dietetyczki. Polecam, Jan K.

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako
inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do
problemu zdrowotnego.

Proffesore, w każdym calu , taka opinia mi przychodzi na myśl jako
inżynierowi na emeryturze. Za kompetencję i kompleksowe podejście do
problemu zdrowotnego.

Opinia dodana przez: frantic

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

TOP, najlepszy diabetolog w kraju. Zdrowe, profesjonalne i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta.

59-300 Lubin

Bardzo dobra ,najlepsza doktor diabetolog jaka znam. Godna polecenia w 100 procentach.Polecam ksiazke doktor.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz i miła kobieta. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dokładnie omawia chorobę.

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
64-300 Nowy Tomyśl

Trafiłam do doktora z podejrzeniem cukrzycy(na szczęście nie mam)Skierowanie na obciążenie glukozą,wytłumaczył wszystko dokładnie.Moja mama ma cukrzycę od wielu lat i od początku prowadzi dr.Koryciński jest b.zadowolona.

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Byłam u tej Pani doktor kilka razy, polecam i dziękuje. Ewa

Byłam u tej Pani doktor kilka razy, polecam i dziękuje. Ewa

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

bardzo dobra lekarka ,bardzo skuteczna ogromna wiedza oraz skuteczne metody leczenia andrzej jasiak

Opinia dodana przez: andrzej

59-300 Lubin

Mieszkam w Górze, Przyjmował w naszej przychodni kilka lat temu. Naprawdę byłam zadowolona, pod jego kierunkiem schudłam i cukier mi się unormował. W obecnej chwili brakuje mi tutaj takiego wspaniałego lekarza

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Brak słów. Niekompetencja aż krzyczy.

Brak słów. Niekompetencja aż krzyczy.