Filtruj terminy

Endokrynolog, Diabetolog

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

Do P.Anity trafiłam z polecenia i nie żałuje .Świetny diabetolog/dietetyk ,to jedyna osoba przy ktorej w ciagu 3 mc zgubiłam 13 kg. Najpierw zlecila mi szereg badań ustalajacych dlaczego przybieram na wadze a diety ktore sama stosowałam nie skutkuja,a potem wzieliśmy soe do pracy:).Bardzo miła,sympatyczna osoba ktora zna sie na swoim fachu i cieszy sie z sukcesów swoich pacjentów a w razie chwili słabości potrfi zmotywować.Naprawde polecam Panią Anite :)
Opinia dodana przez: aga

Zdzisław Kuczumow

Diabetolog

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo miły dokładny zainteresowany pacjętem doradzi pomoże wysłucha polecam z całego serca Pana doktora oby więcej lekarzy było jak Pan doktor
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Hanna Jasiel-Wojculewicz

Lekarska Spółdzielnia Pracy
Obr. Wybrzeża 1/3
81-366 Gdynia

Najlepsza, dzięki niej opanowałam cukrzycę i tak przy okazji jako skutek uboczny schudłam 20 kilogramów
Po opłaceniu pierwszej wizyty (konsultacja online) doktor kompletnie mnie zignorowała. Nie otrzymałem skierowań na dalsze badania ani doktor nie zaznajomiła się z wynikami, które dostarczyłem. Mimo usilnego kontaktu doktor nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na sms. Przy kolejnej wizycie odmawia dalszej współpracy. Zapłaciłem za konsultację z której absolutnie nic nie mam. Nie polecam tego lekarza, nie dba o pacjentów.
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Barbara Leonowicz-Jastrząbek

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

U pani doktor byłam trzykrotnie, ponieważ wykryto u mnie cukrzycę ciążową. Pierwsza wizyta była bardzo krótka i sprowadzała się jedynie do wypełnienia formalności i szybkiego badania internistycznego. Nie było to dla mnie problemem, bo myślałam, że najpierw muszę zacząć regularnie mierzyć cukier, żeby pani doktor mogła mi pomóc. Niestety na kolejnej wizycie, która była jeszcze krótsza niż pierwsza, pani doktor była bardzo niezadowolona, że mierzę cukier po każdym posiłku. Powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

lekarz Agnieszka Janikowska-Skłucka

Diabetolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia