Lekarze Diabetolog Katowice

lekarz Bogusława Sarna-Biedak

SP ZLA Moja Przychodnia
ul. PCK 1
40-053 Katowice

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

lekarz Elżbieta Wilejto-Cierpisz

Diabetolog

40-049 Katowice

Wspaniała lekarka,leczę sie u niej już prawie 15 lat i dzieki niej mam w miare ustabilizowaną cukrzycę!

lekarz Joanna Maciejewska

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Leczę się u p. Doktor od 8 lat wspaniały lekarz zawsze mi doradzi gdy coś potrzebuje zapytać odpowie na każde moje pytanie nigdy mi nie odmawia. Jako pacjent polecam p. Doktor i jak sobie i innym życzę dużo zdrowia i zapraszam na wizyty do pani doktor chodzę w Chorzowie na ryszki57

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnie Lekarskie "MARK - MED" Sp. z o. o.
Stara Kłodnicka 43
40-703 Katowice

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Mariola Minkina-Pędras

Diabetolog, Pediatra

śląska Akademia Medyczna w Katowicach
Katowice

Na pierwszą wizytę szliśmy z dzieckiem lekko poddenerwowani bo p. doktor wyglądała na trudno dostępną. Teraz bez niej nie wyobrażam sobie przechodzenia przez chorobę syna. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Jeśli ktoś inaczej, nieprzychylnie ocenia panią doktor to niech sam oceni swoje zachowanie, może w tym jest problem.

lekarz Urszula Kanik

Diabetolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Ta Pani doktor to istny anioł. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przy tym dająca człowiekowi choremu serce na dłoni. To prawdziwy wzór do naśladowania dla innych. Z gabinetu Pani doktor można wyjść naprawdę zdrowszym i patrzeć z optymizmem na życie. Dziękuję za wszystko. Piotr Gurowiec
Opinia dodana przez: piotrg73

lekarz Anna Siegel

Diabetolog, Internista

40-049 Katowice

Pani Dr prowadziła mnie w czasie ciąży. Miałam cukrzyce ciążową dzięki Pani Dr dzidzius urodził sie zdrowy i w odpowiedniej wadze.

dr n. med. Andrzej Warmuz

Endokrynolog, Nefrolog

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Uprzejmość zero. Wykonanie badania USG poniżej wszelkiej normy. Całość wizyty oburzające poniżej dna. Omijać tego człowieka z daleka.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Tomasz Dziewit

40-049 Katowice

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!

lekarz Beata Czakańska-Dec

Oddział Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej
Władysława Stanisława Reymonta 8
40-029 Katowice

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.

lekarz Dariusz Fajfer

ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Lekarz medycyny który pomylił się z powołaniem,po krótkiej wymianie słów udawadnia , że potencjalny pacjent jest kretynem . Odpowiedzi na pytania kwitowane podniesionym głosem,zero uprzejmości,ludzkiego podejścia do pacjenta.

lekarz Małgorzata Barczyk

ulica Bolesława Chrobrego 37/39