Diabetolog Kraków

Wolny termin: 20 Lis o 19:00. Sprawdź inny. # 1
Diabetolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam

Opinia dodana przez: Mat
Wolny termin: 23 Lis o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Diabetolog Kraków lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

INTIMA CLINIC
ul. Grzegórzecka 67C/U11
Grzegórzki, Kraków

Przemiła, kontaktowa osoba, znająca się na tym czym się zajmuje. Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Miła atmosfera. Pani Doktor dostarczyła dużo informacji oraz uporządkowała moją dietę. Szczerze polecam Panią Doktor!

Opinia dodana przez: Sonia

Andrzej Gliwa

Scanmed

Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo ...

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!

Opinia dodana przez: Pawel

Wojciech Głodzik

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Polecam doktora. W. Głodzik jest staranny, konkretny i dobrze prowadzi leczenie mojej choroby . Byłam kilka razy w jego gabinecie na ul. Na Zrębie i wizyty dobrze wspominam.
Dziękuję Doktorze !

Opinia dodana przez: Janina

lekarz Jadwiga Pacura

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
Kraków

Bardzo rzetelny ,dobry i profesjonalny lekarz, przy tym Pani doktor jest bardzo miłą osobą. Gorąco polecam !

Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Iwona Trznadel-Morawska

Diabetolog

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
Kraków

Byłam u Pani doktor już trzy razy i jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Spotkałam sie z empatią i dużą wiedzą.
Sposób komunikacji ...

Sposób komunikacji Pani doktor i kmpetencje są na wysokim
poziomie. Z czystym sumieniem polecam.

mgr Karina Piwowarczyk

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
Kraków

Szczerze polecam – świetny kontakt z pacjentem, profesjonalne podejście. Dowiedziałem się wszystkiego co potrzebowałem wiedzieć aby zacząć dietę i przygotować mój organizm do maratonu. Wiedza dietetyka z zakresu żywienia w sporcie ogromna, dodatkowe zniżki na treningi personalne z trenerem. Jestem zadowolony w 100%

Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Dominika Sikora

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
Kraków

Pani Dominika to osoba, którą na prawde mogę polecić. Świetnie wytłumaczyła mi co robię źle, czego jem za dużo, co pomijam w jadłospisie. Najbardziej cenie przyjazne podejście- zdarzało mi się, że miałam wrażenie, że dietetyk patrze na mnie jak na grubasa, który tylko je, je i tyje. Pani Dominika zdała sprawdzian uprzejmości na 6! Cenie to, że przez cały czas od wizyty, otrzymania diety do kontroli miałam mailowy i telefoniczny kontakt z dietetykiem, to żadko się zdarza. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Marta S.

lekarz Małgorzata Stelmach

Diabetolog, Pediatra

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Kraków

Pani doktor prowadzi moją córkę od 6 lat... nic złego nie powiem, przeciwnie. Polecam i oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Maja

lek. med. Urszula Wilk

KLINIKA KRAKOWSKA
ZACHODNIA 5/12 A
Kraków

Po raz pierwszy trafiłam na lekarza, który w ogóle tłumaczy pacjentowi, jak równemu sobie, co mu dolega i jak to leczyć. Co więcej, pani doktor tłumaczy cierpliwie, odpowiada na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę i jeszcze więcej życzliwości dla ludzi. Poświęciła mi dzisiaj bitą godzinę odpowiadając na moje pytania i tłumacząc co mi się dzieje, jakie są możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy i co w związku z tym.
Ponadto, jest chyba jedynym lekarzem w tym kraju, który skłania się raczej ku odstawieniu leków niż przepisywaniu kolejnych o zwiększonych dawkach. Jestem wzruszona jej podejściem, uspokojona i mam rozpisany dalszy plan działania, wiem na czym stoję.
Pomijając moje emocje związane z dzisiejszą wizytą - tak, polecam tego lekarza za kompetencje, świetne podejście i ogromną wiedzę.

Opinia dodana przez: Aleksandra