Lekarze Diabetolog Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr hab. n. med. Katarzyna Cyganek

dr hab. n. med. Katarzyna Cyganek

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Endokrynolog, Diabetolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Wspaniała lekarka . Takich więcej a my będziemy zaopiekowani . Wszystkiego Dobrego Pani Doktor . Ogromna wiedza i doświadczenie oraz człowiek ! Po prostu lekarz o jakim marzymy .

Wojciech Głodzik

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Przez rok czasu byłam" leczona"na cukrzycę typu 2. Z polecenia koleżanki zgłosiłam się do dr Głodzika i po w wnikliwym wywiadzie, zleceniu dodatkowych badań okazało się że mam cukrzycę ypu Lada. Niedługo minie rok jak prowadzi mnie doktor. Oby do końca moich dni! POLECAM!!!!

Andrzej Gliwa

Diabetolog, Internista

Scanmed
Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd. Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta. Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Pawel

dr n. med. Iwona Trznadel-Morawska

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Byłam u Pani doktor już trzy razy i jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Spotkałam sie z empatią i dużą wiedzą. Sposób komunikacji Pani doktor i kmpetencje są na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam.

lekarz Dorota Żuradzka-Wajda

ulica Zaczarowane Koło 7
30-087 Kraków

Bardzo solidna Pani Doktor.Leczę się u niej od dłuzszego czasu. Lekarstwa przepisywane przez Panią Doktor utrzymują mnie w dobrej kondycji.Nie biorę insuliny.Przestrzegam zalecenia Pani Doktor.Polecam innym. Jerzy
Opinia dodana przez: jerzy

dr n. med. Tadeusz Parpan

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Spokój połączony z dużą wiedzą fachową udziela się zaniepokojonym pacjentom Kompleksowe podejście do tematu zwiększa zaufanie .... generalnie po wizycie jesteśmy pewni ,że wszystko co powie "Pan Doktor" ma być bezwzględnie zrealizowane ..... i to jest znakomity początek leczenia . Dalej jest już tylko lepiej . Co niesłychanie ważne pacjent jest po kontakcie z dr.Parpanem pewien słuszności wybranej drogi leczenia a to dodatkowo polepsza efekty leczenia.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Krzysztof Marzec

Internista, Diabetolog

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
Jana Brożka 1
30-347 Kraków

Polecam Pana doktora pacjentom z cukrzycą, fachowa wiedza, uprzejmość, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga wizyta. Najbardziej cenię przyjazne i sympatyczne podejście. Wytłumaczone jest wszystko, jak brać leki, Pan doktor cierpliwie tłumaczy i nawet pisze na kartce ściąge. Polecam, jestem pewna że to najlepszy z diabetologów, których tak trudno teraz spotkać. Pozdrawiam Barbara Sykutowska
Opinia dodana przez: barbara
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       lek. med. Małgorzata Górska

lek. med. Małgorzata Górska

Centrum medyczne Lea-Med
Juliusza Lea 22/2
30-052 Kraków

Serdecznie polecam Panią doktor. Byłam na wizycie i Pani doktor bardzo długo i dokładnie przeprowadziła wywiad. Dociekliwie wszystko posprawdzała, przebadała. Niezwykła empatia i wiedza! Jestem zachwycona Panią Doktor. Polecam!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Jadwiga Pacura

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, ...
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Karina Piwowarczyk

Diabetolog, Dietetyk

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Świetny specjalista. Dostałam dokładne instrukcje czego unikać i co wybierać, jak oprzeć się pokusie słodyczy, a przy okazji jak ćwiczyć. Pani Karina jest tez trenerką kobiet, super że połączyła dwie specjalizacje, dzięki temu można kompleksowo podejść do swojego stylu życia przy pomocy dietetyko-trenera. Bardzo polecam i na pewno jeszcze odwiedzę Panią Karine i chętnie zaczne z nią kolejne treningi.
Opinia dodana przez: Marta S.

mgr Dominika Sikora

Diabetolog, Dietetyk

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Pani Dominika to osoba, którą na prawde mogę polecić. Świetnie wytłumaczyła mi co robię źle, czego jem za dużo, co pomijam w jadłospisie. Najbardziej cenie przyjazne podejście- zdarzało mi się, że miałam wrażenie, że dietetyk patrze na mnie jak na grubasa, który tylko je, je i tyje. Pani Dominika zdała sprawdzian uprzejmości na 6! Cenie to, że przez cały czas od wizyty, otrzymania diety do kontroli miałam mailowy i telefoniczny ...
Opinia dodana przez: Marta S.

lekarz Małgorzata Stelmach

Diabetolog, Pediatra

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Lekarz Stelmach leczyła mnie, kiedy byłam dzieckiem. Trafiłam na oddział z cukrzycą t1. Już wtedy czułam, że próbuje mi wykryć dodatkowe choroby. Dziś tylko bardziej tak podejrzewam, ponieważ z tego co pamietam lekarz Stelmach miała prowadzić jakieś badania czy robić doktorat, czy gdzieś coś udowadniać naukowo i wszystko wskazuje na to, że moim przypadkiem chciała poprzeć swoje tezy dotyczące częstości współistnienia chorób cukrzycy, celiakii oraz hashimoto. Nieuprzejma, arogancka i zarozumiała, ...
Opinia dodana przez: Angelika

lek. med. Urszula Wilk

Diabetolog, Internista

ulica Zachodnia 5/7a
30-350 Kraków

Szukałam endokrynologa-diabetologa i po pierwszej wizycie myślę, że trafiłam do dobrego specjalisty, u którego zostanę. Czytałam opinie o pani doktor przed wizytą i cieszę się, że mimo to się wybrałam, bo moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Pani doktor zachowywała się zupełnie normalnie - nie wywyższała, nie ignorowała moich pytań, wyjaśniła, co sądzi i weszła ze mną w dialog. Nie bałam się odezwać, a niestety, i takich lekarzy spotykałam. Nie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sebastian Borys

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Świetny lekarz ♥️,człowiek , duża wiedza . Pan Sebastian Borys uratował nogę mojemu tacie. Gdzie tata był już skazany na obcięcie nogi przez innych lekarzy. Dziękuję z całego serca ♥️
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Grażyna Cieślik

al. Pokoju 4 (I p.) lok. 52
31-548 Kraków

Pani Doktor jest bardzo kompetentna i uprzejma. Cierpliwie słucha pacjenta nie ograniczając się tylko do problemów związanych z cukrzycą i zawsze wskazuje kierunki dalszego postępowania i działania. Polecam

dr n. med. Alicja Hebda-Szydło

Endokrynolog, Diabetolog

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Pani doktor poświęca swoim pacjentom zdecydowanie za mało czasu - ilekroć u niej byłam, wizyta nie trwała dłużej niż 3,4 minuty. Jej "konkretność" jest wynikiem raczej powierzchownej diagnozy (opiera się na wynikach z wyrywkowych badań) niż głębszej analizy. Być może pani doktor ma dużą wiedzę, jednak na pewno nie potrafi jej przekazać pacjentowi podczas ekspresowej porady, mówi bardzo skrótowo, nie dopytuje się, ponadto jest bardzo obcesowa w obejściu z pacjentami, ...
Opinia dodana przez: Sylwia K.
Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, kompletny brak wiedzy i umiejętności, ma problem z interpretacją wyników badań, poglądy z czasów PRL, nie zna najnowszych zaleceń, nieuprzejme podejście do pacjenta, wywyższa się a nic konkretnego nie potrafi powiedzieć, po wizycie u innego lekarza od razu trafna diagnoza, a Pani doktor nie potrafiła poradzić sobie z problemem kilkakrotnie, NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Weronika

lek. med. Barbara Nalepa-Czaja