Diabetolog Łódź

Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Wspaniały lekarz,bardzo dba o pacjentów,jest bardzo kompetentny,kazdemu polecam tak wspaniałego lekarza,który bardzo martwi sie stanem zdrowia pacjenta i robi wszystko by pomóc

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta

None
ulica Pankiewicza 15
Łódź

Średnia: 4,16 - choć mogło być jeszcze lepiej.
Czasem wypisane recepty nie wystarczają do następnej wizyty. Ogólnie serdecznie polecam.
Lekarz ...

Średnia: 4,16 - choć mogło być jeszcze lepiej.
Lekarz kompetentny.
Żadnych problemów.

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
Łódź

DŁUGO SZUKAŁAM LEKARZA U KTÓREGO BYM SIĘ NIE STRESOWAŁA NA WIZYTACH. MIAŁAM SZCZĘŚCIE- TAK PROFESJONALNEGO I Z LUDZKIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA JAK PANI DOKTOR CYPRYK ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ

I Szpital Miejski
Sienkiewicza 13
Łódź

U mnie było wręcz odwrotnie długo leczyłam tatę u innego specjalisty. Znajoma poleciła mi panią dr. Pruszczyńską. Obecny stan jest dużo lepszy. Na oddziale pani ordynator zlecono szczegółowe badania i przy okazji doprowadzono do lepszego stany zdrowia w związku z inną chorobą wewnętrzną. pani dr. jest osobą bardzo otwartą w stosunku do pacjenta i prowadzi bardzo dokładny wywiad.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
Łódź

bardzo dobry lekarz, kompleksowo podchodzi do schorzeń, sporo tłumaczy, nawet z chorób poza cukrzycą, polecam

None
Al. Wyszyńskiego 61
Łódź

Pani doktor Swatko to wspaniały diabetolog i cudowny człowiek.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu na wytłumaczenie mojej choroby i ukierunkowała moje leczenie.Doskonale wie co to przysięga Hipokratesa co jest rzadkością w dzisiejszym świecie medycznym.Bardzo dziękuję pani doktor.Mirosława Wąsowska.Gorąco polecam panią doktor wszystkim,którzy szukają znakomitego diabetologa.