Diabetolog Łódź

Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

Wspaniały lekarz,bardzo dba o pacjentów,jest bardzo kompetentny,kazdemu polecam tak wspaniałego lekarza,który bardzo martwi sie stanem zdrowia pacjenta i robi wszystko by pomóc

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.

Opinia dodana przez: Edyta

ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Najlepszy lekarz i czlowiek,ktorego w zyciu spotkalem! Prowadzi mnie od poczatku choroby czyli prawie 20 lat!!!!! Super!!

Opinia dodana przez: Arkadiusz

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.

Opinia dodana przez: WANDA

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

DŁUGO SZUKAŁAM LEKARZA U KTÓREGO BYM SIĘ NIE STRESOWAŁA NA WIZYTACH. MIAŁAM SZCZĘŚCIE- TAK PROFESJONALNEGO I Z LUDZKIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA JAK PANI DOKTOR CYPRYK ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
91-059 Łódź

bardzo dobry lekarz, kompleksowo podchodzi do schorzeń, sporo tłumaczy, nawet z chorób poza cukrzycą, polecam

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Pani doktor Swatko to wspaniały diabetolog i cudowny człowiek.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu na wytłumaczenie mojej choroby i ukierunkowała moje leczenie.Doskonale wie co to przysięga Hipokratesa co jest rzadkością w dzisiejszym świecie medycznym.Bardzo dziękuję pani doktor.Mirosława Wąsowska.Gorąco polecam panią doktor wszystkim,którzy szukają znakomitego diabetologa.