Filtruj terminy

lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Ośródka-Wachowiec

WSSz. im. M Pirogowa
ulica Wólczańska 191/195
90-001 Łódź

Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Elżbieta Kunikowska-Kujszczyk

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

lekarz Małgorzata Kuberska-Kędzierska

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz, któremu zależy na pacjencie, z durzą cierpliwością wytłumaczy zawiłości medyczne związane z przypadkiem dotyczącym pacjenta.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Małgorzata Szałapska

Diabetolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

lekarz Agnieszka Szadkowska

Diabetolog, Pediatra

ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Polecam Panią Profesor Agnieszkę. Niesamowita WIEDZA, profesjonalność i podejście do pacjenta. Podziwiam za to że pamięta mimo wielu pacjentów wyniki i historię leczenie.
Opinia dodana przez: Gustaw

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Lekarka z wielkim sercem i kompetencją. Jest przykładem specjalistów szkoły która jest dziś w środowisku medycznym rzadkością, gdzie zdrowie i dobro pacjenta stanowi cel najwyższy. Takie stanowisko poparte ogromną wiedzą to skarb dla nas pacjentów. Jestem pod opieką Pani doktor od 36 lat i nigdy nie wyszedłem z gabinetu bez pomocy. Pozdrawiam Panią doktor i życzę zdrowia które nam Pani daje swoją pracą od wielu lat.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Małgorzata Pruszczyńska-Chmielnicka

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA

Katarzyna Cypryk

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Witam pierwszy raz szukałam lekarza który posłucha pacjenta...I tak trafiłam na w/w Panią i moja opinia jest....luksusowa!! Nie spodkalam lepszego Lekarza z takim podejściem może nie pierwsze 2 wizyty ale Pani przejmuje się pacjentem czuwa nad nim szczerze brak mi słów jestem bardzo zadowolona jej leczenie bynajmniej słucha i trafność 200/100 jestem mega wdzięczna tej Pani Lekarz z powołania polecę każdemu zresztą tak jest !! Pani Kasiu dziękuję jest Pani ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Odwiedziłam Pana doktora Jacka Kasznickiego w poradni Nowa na ul. Struga 25. Prosiłam o dopisek na skierowaniu na badania krwi - wizyta domowa. Mama ma złamany kręgosłup, leży, wymaga całodobowej opieki. Prosiłam Pana doktora o mozliwość wykanania badań w domu, wiem, ze jest taka mozliwość, zeby pielęgniarka przyjechała do pacjenta w szczególnych przypadkach. Pan doktor kategorycznie odmówił, wyprosił mnie z gabinetu. Mama jest emerytka, nie stać nas na wykonanie badań ...

prof. zw. dr hab. Józef Drzewoski

Diabetolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu
Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

dr n. med. Zygmunt Trojanowski

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
91-059 Łódź

Sama wizyta i poziom kultury osobistej lekarza poniżej jakiegokolwiek standardu. Najpierw Pan doktor spóźnił około godziny. Następnie mimo ustalonych godzin przyjęć wepchnął przed Ciężarną i staruszkę po 70-tce jakąś znajomą, a na próbę zwrócenia mu uwagi, że to kobiety w ciąży są z reguły obsługiwane poza kolejnością zareagował agresją. Przebieg wizyty jakby celowo chciał zdenerwować ciężarną, obrazić ją i zmieszać z błotem. Ponadto pan doktor powinien chyba dopisać sobie kilka ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       lek. med. Przemysław Komorowski

lek. med. Przemysław Komorowski

WSS im. Pirogowa w łodzi
ulica Wileńska 37
94-029 Łódź

Człowiek / bo nie lekarz / nie poświęcający czasu dla chorych bardzo się zawidłam zawierzając zdrowie i życie mojego ojca nie rozpoznał choroby i nie udzielił pomocy choremu w wieku 87 lat

lekarz Wiesława Torzecka

Internista, Gastrolog