Filtruj terminy

mgr Joanna Weiner

Dietetyk mgr Joanna Weiner-Żukowska
Ojca Jana Siemińskiego 27/I
Gliwice

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów. Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię ...
Opinia dodana przez: Rafał
                                       mgr Marta Ścipior

mgr Marta Ścipior

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
44-100 Gliwice

Dzięki Pani Marcie mój syn schudł 10 kg. Dieta prosta i co najważniejsze skuteczna. Na każdej wizycie był bardzo motywowany przez Panią dietetyk, co sprawiało, że chciał jeszcze więcej i był konsekwentny w diecie. Polecam wszystkim rodzicom którzy mają problemy z wagą u swoich dzieci.
Opinia dodana przez: Dominika
                                       mgr Karolina  Macha

mgr Karolina Macha

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dokładna, rzeczowa i uprzejma Pani dietetyk. Pani Karolina poświęciła mi dużo czasu i przygotowała kompleksową dietę odpowiednią przy moim schorzeniu. Po paru wizytach jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Karoliny. Polecam

mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
44-100 Gliwice

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!
Opinia dodana przez: Ana

Monika Pietrowska

Dietetyk

Przychodnia Specjalistyczna Nr 6 przy KWK "Sośnica"
ulica Błonie 3
44-103 Gliwice

Jestem klientem Pani Moniki od 4-go lutego 2014 i schudłem 8 kg. Dieta jest wyśmienita, nie spodziewałem się że podczas odchudzania tyle się zjada a waga spada. Polecam Panią Monikę wszystkim którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i przede wszystkim zdrowo żyć. Pełen profesjonalizm i niewiarygodne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

mgr Aleksandra Bednarz