Lekarze Dietetyk Katowice

mgr Sandra Nandzik

mgr Sandra Nandzik

Dietetyk kliniczny

PRIMODIUM
ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego 165/2 (cyfra 2 na domofonie)
40-617 Katowice

{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Dietetyk
                                       mgr Martyna Lampa

mgr Martyna Lampa

Dietetyk - mgr Martyna Lampa, psychodietetyk
ul. Francuska 8/109
Katowice

Dzięki pani Martynie schudłam 15 kg w 4 miesiące. Obecnie jestem po stabilizacji i waga wciąż się utrzymuje. Wróciły chęci do aktywności ruchowej m.in jazdy na rowerze. Pani dietetyk jest pogodna i ma podejście do pacjenta. Dieta jaką ułożyła nie składała się z niesmacznych rzeczy, wręcz odwrotnie bardzo polubiłam zasugerowane przez Panią Martynę dania. Polecam wybrać się do gabinetu i przekonać się na własnej skórze, a raczej wadze i kondycji ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Sonia Celary

ulica 1 Maja 46
40-287 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Paulina Niesyczyńska

Psychotrend
ul. Dąbrówki 13
40-081 Katowice

Witam, chciałbym bardzo polecić Panią Paulinę, ponieważ jest świetnym dietetykiem i bardzo pomogła mi w walce z moją otyłością, bardzo dobrze wytłumaczyła cały proces odchudzania i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te banalne). Pierwsze efekty były już widoczne po zastosowaniu pierwszego 14 dniowego planu żywieniowego, a jadłospis jest na 28 dni. Codziennie jem coś innego i jestem zadowolona! Chudnę na tym co mam w lodówce :)
Opinia dodana przez: Krystyna

Katarzyna Migoń

Klub Fitness ProActiv
Katowice

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

40-851 Katowice

Polecam. Pani dietetyk miła, kompetentna, kontaktowa. Schudłam dzięki diecie pani Kasi i swojej mobilizacji 12 kilo i już od ponad roku stosując się do wytycznych diety utrzymuję wagę, do której doszłam, która była założona.
wspaniała kpomptentna młoda osoba. pomogła mi bardzo zarówno schdnąć biorąc pod uwagę towarzyszące mi dolegliwości i chorobę. gorąco polecam

Adam Cybis

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Schudłam 10 kg, czuje sie świetnie i co najwazniejsze mam prawidłowy cukier. Polecam

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

40-851 Katowice

Polecam panią dietetyk Chmiel. Dwa lata temu trafiłam do niej na wizytę. Miła, konkretna, kompetentna, kontakt telefoniczny i e-mailowy zachowany przy leczeniu. Polecam! Od dawna już nie chodzę na wizyty, ale wciąż pamiętam o wytycznych pani dietetyk i do tej pory utrzymuję wagę na tym samym poziomie, do którego wspólnie doszłyśmy. Wytyczne pani dietetyk + chęci i mobilizacja pacjenta = SUKCES! Bożena

mgr Katarzyna Kaszyca

Masażysta, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Pani Kasia przez prawie rok zajmowała się leczeniem anoreksji mojej córki. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powidzieć że kuracja przyniosła w końcu oczekiwany efekt. Wizyty Odbywały się srednio co 2 tygodnie- każda wizyta trwała tyle ile było to potrzebne - czasami nawet dostawałyśmy wizyty gratis. Pani Kasia to naprawde bardzo dobry specjalista- szczególnie jeśli chodzi o trudne sytuacje- a z pewnościa mojej córki sprawa taka była. Otrzymałyśmy niezliczona ilośc wskazówek ...
Opinia dodana przez: mycha23190

Monika Pietrowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Jestem klientem Pani Moniki od 4-go lutego 2014 i schudłem 8 kg. Dieta jest wyśmienita, nie spodziewałem się że podczas odchudzania tyle się zjada a waga spada. Polecam Panią Monikę wszystkim którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i przede wszystkim zdrowo żyć. Pełen profesjonalizm i niewiarygodne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

Angelika Frączek

Centrum Medyczne Angelius Provita
Fabryczna 13d
40-611 Katowice

Wspaniała Pani Dietetyk!Moje Kg w końcu zaczęły spadać w dół- to dzięki indywidualnej diecie- dzięki której nie czuję się głodny, jest smaczna i niezbyt skomplikowana. Pani Angelika zawsze pomocna, życzliwa, bez problemu odpowiada na pytania- nawet po wizycie- zawsze służy radą. W końcu wiem co i jak- no i o co chodzi z tą dietą, żeby było dobrze :)) i dla mojego zdrowia i mojej wagi :))
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Dietetyk
                                        Mateusz Gawełczyk