Dietetyk

Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Nowy Sącz mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
ul. Długosza 13
Nowy Sącz

Fachowa,kompetentna.Poprostu Najlepsza.Godna polecenia,korzystystam tylko z uslug Pani Patrycjii i niechce z rzadnej innej.Poswieca dużo uwagi a to B.wazne.😉

Opinia dodana przez: Katarzyna J
Dietetyk Przemęt mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Gabinet Dietetyczny w przychodni Salus
ul. Jagiellońska 22A
Przemęt

Marta jest bardzo zaangażowana w pracę. Kompleksowe podejście i jej kompetencje na bardzo wysokim poziomie gwarantują w pełni profesjonalną obsługę pacjenta.

Opinia dodana przez: Damian

mgr Ewa Sakwa

Gabinet prywatny
ul. Monte Cassino 16/5
Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Dietetyk, Epidemiolog

Centrum Medyczne Eskulap
ul Sienkiewicza 1
Gniezno

Polecam panią Martę jest świetnym dietetykiem dzięki jej radom (swoim samozaparciu) oraz diecie i ćwiczeniom zgubiłam tyle ile chciałam w krótkim czasie i teraz mogę się tylko cieszyć z tego jak wyglądam a przede wszystkim jak się czuję. Polecam panią Martę swoim znajomym z podobnymi problemami bo na prawdę warto.

Opinia dodana przez: Pola
Wolny termin: jutro o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: jutro o 12:30. Sprawdź inny.
Dietetyk Będzin mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
Będzin

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)

Opinia dodana przez: Marta
Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!