Piaseczno Dietetyk

Dietetyk

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Bardzo mily, rzeczowy lekarz. Poswieca bardzo duzo czasu (przez co czesto jest opoznienie w przyjmowaniu pacjentow), dokladnie tlumaczy zrozumialym jezykiem. ...

Weszlysmy nawet w kontakt mailowy, gdzie Pani Dr polecila na kiedy najlepiej sie zarejestrowac, by byla jak najmniejsza kolejka oczkujacych po mnie:)
Doskonale pamieta pacjenta juz na drugiej wizycie, a to mile!
Mlodziutka osoba, ale z bardzo duza wiedza. Ja poszlam w ciazy po porady na czas zdrowego odzywiania w ciazy i w czasie karmienia. Nie mam problemow z nadwaga.
Caly jadlospis dokladnie przy niej spisalam tworzac dla siebie szablon. Super! Polecam!

Opinia dodana przez: pateryzanka pateryzanka

mgr Joanna Koszewska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

DIET-POINT
Al. Róż 10A, Gabryelin
Piaseczno

Zdecydowanie Pani dietetyk Koszewska z Diet-Point spełniła moje oczekiwania. Mam teraz smukłą sylwetkę. Uświadomiła mi, że dieta to wprowadzanie zdrowych nawyków na całe życie, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.