Dietetyk Tychy

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Per Vita Gabinet Dietetyczny Małgorzata Ledwoń
Wejchertów 19A/4
Tychy

Polecam. Fachowa obsługa, indywidualne podejście do pacjenta . Rzetelna . Fajne , zdrowe,proste przepisy.

Opinia dodana przez: Justyna

mgr Adrian Wygrabek

Inmedico
ul. Wąska 7
Wilkowyje, Tychy

Z całego serca polecam Tego specjalistę, zwłaszcza osobom takim jak ja, borykających się z otyłością olbrzymią. Kto wie, ten zrozumie jak ciężko jest zacząć "coś" z tym robić- wstyd przed wejściem na wagę jest tak ogromny, że człowiek rezygnuje często pod samym gabinetem... Miałam za sobą kilka podejść, aż trafiłam do Pana Adriana- złoty człowiek, otwarty, serdeczny, z poczuciem humoru (to bardzo pomaga), a przy tym kompetentny i bardzo wyrozumiały. Bardzo rzeczowo i jasno określił plan działania, ułożył indywidulną dietę i co najważniejsze - bardzo mnie mobilizował w trudnych chwilach, a było ich wiele:) Dziś jest mnie o 38 kilo mniej, a jeszcze długa droga przede mną, ale wiem, że pod okiem Pana Adriana dam radę i to z uśmiechem na twarzy:) Polecam każdemu, kto pragnie zdrowo i fajnie tracić kilogramy:) Dziękuje Panie Adrianie:)

Opinia dodana przez: wiola

mgr Dominika Bzymek

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
Glinka, Tychy

Schudłem 23kg, waga się utrzymuje cały czas. Jestem bardzo zadowolony z kuracji u Pani magister. Polecam

Opinia dodana przez: Rafał

mgr Katarzyna Kaszyca

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Instytut Dietetyki

Tychy

Po pierwsze jestem zadowolony z wizyty w Instytucie Dietetyki w Tychach - pierwszy raz spotkałem się z tym, że pierwsza wizyta u specjalisty może być bezpłatna. Poza tym dziękuje Pani dietetyk za dobre rady związane z moja chorobą - nie będę opisywać szczegółów, ale Pani Kasia powinna zastąpić nie jednego lekarza. Pozdrawiam i Dziękuję

Opinia dodana przez: kotula5890 instytutdietetyki

Angelika Frączek

Dietetyk Angelika Frączek
ul. Targiela 6
Paprocany, Tychy

Wspaniała Pani Dietetyk!Moje Kg w końcu zaczęły spadać w dół- to dzięki indywidualnej diecie- dzięki której nie czuję się głodny, jest smaczna i niezbyt skomplikowana. Pani Angelika zawsze pomocna, życzliwa, bez problemu odpowiada na pytania- nawet po wizycie- zawsze służy radą.
W końcu wiem co i jak- no i o co chodzi z tą dietą, żeby było dobrze :)) i dla mojego zdrowia i mojej wagi :))