Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

dietetyk warszawa

- 81 lekarzy

Wolny termin: 29 Sie o 16:30. Sprawdź inny.

mgr Katarzyna Kosałka

Dietetyk

liczba opinii: 1

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5

5 extra gwiazdek dla Pani Kasi! :) Super przyjazne podejście do człowieka, bardzo dobrze zna się na rzeczy i wszystkich ...

5 extra gwiazdek dla Pani Kasi! :) Super przyjazne podejście do człowieka, bardzo dobrze zna się na rzeczy i wszystkich kwestiach związanych z dietą i prawidłowymi wynikami badań. Bardzo dokładnie słucha problemów i wątpliwości i szybko je rozwiewa. Pierwsza wizyta u Pani Kasi 15 kg mniej, po kolejnej ponad 20 kg i waga ciągle powoli spada (reguluje się) - aż się chce żyć! I wcale nie wymaga to wiele wysiłku. Masz problem z odżywianiem? Utrzymaniem prawidłowej wagi ciała? Przyjdź do Pani Kasi i przekonaj się sam! :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Krzysztof
Dietetyk Warszawa mgr Joanna Wasiluk

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

liczba opinii: 22

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. ...

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem.
Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i to bardzo zadowolony i polecam :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Radek

mgr Małgorzata Waleriańczyk

Dietetyk

liczba opinii: 19

Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
ul. Wiktorska 67 lok 2
Mokotów, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5

Każdemu kto chce zrzucić zbędne kilogramy polecam p. Małgosię Waleriańczyk. Trafiłam do niej czytając opinie od innych pacjentów i nie ...

Każdemu kto chce zrzucić zbędne kilogramy polecam p. Małgosię Waleriańczyk. Trafiłam do niej czytając opinie od innych pacjentów i nie zawiodłam się. Jest sympatyczna, rzeczowa i konkretna. Plan żywieniowy jaki przygotowuje zawsze uwzględnia indywidualne upodobania i gusta smakowe. Wizyty zawsze odbywają się w miłej i przyjacielskiej atmosferze, zawsze cierpliwie tłumaczy wyniki analizy i program diety. W przypadku problemów zawsze jest w kontakcie. Gorąco polecam - dzięki niej odchudzanie to przyjemność.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna

mgr Aneta Łańcuchowska

Dietetyk

liczba opinii: 14
+2 więcej

Poradnia Dietetyczna halsa

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5

To jest moja pierwsza opinia jaką wystawiam w internecie. Jestem zadowolona z odchudzania u Pani Anety. - 23 kg, to ...

To jest moja pierwsza opinia jaką wystawiam w internecie. Jestem zadowolona z odchudzania u Pani Anety. - 23 kg, to chyba powód do dumy!? Dziękuję!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: gabriela
Dietetyk Warszawa mgr Anna Jelonek

mgr Anna Jelonek

Dietetyk

liczba opinii: 11

Ce-Ce Beauty Clinic
ul. Sułkowicka 2/4 (róg ul. Belwederskiej)
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5

Świetna dietetyk. Polecam wszystkim, którzy nie mają już nadziei na skuteczną utratę wagi. Wszystko da się zrobić, wystarczy mieć dobrego ...

Świetna dietetyk. Polecam wszystkim, którzy nie mają już nadziei na skuteczną utratę wagi. Wszystko da się zrobić, wystarczy mieć dobrego "opiekuna", a pani Anna na pewno nim jest.:)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: NinaCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat