Lekarze Drezdenko

lekarz Robert Markowski

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko

Z całego serca polecam Pana Doktora.Bardzo miły, delikatny i wyrozumiały. Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Wszystko super i bez stresu. Bardzo dziękuję 🙂
Opinia dodana przez: Marta H
Witam.Pani ALICJA jest osoba,ktora bardzo dokladnie i rzeczowo podchodzi do swojej pracy.Od lat lecze u tej pani zeby i szczerze moge powiedziec,ze jest perfekcjonistka.Przy tym jest bardzo mila i odpowiada na wszystkie pytania.A co najwazniejsze w tym zawodzie-zmniejsza uczucie bolu u pacjenta do minimum.Naprawde wielki szacunek dla tej pani!!adrianna rogowska |
Opinia dodana przez: ada
Wspaniała Pani Doktor , trafnie zdiagnozowała chorobę mego synka- przez co skróciła się moja wędrówka po lekarzach, do tego cierpliwa , uprzejma , kompetentna , jestem Jej ogromnie wdzięczna.Joanna K.
poleca wszystkim tego lekarza ma podejście do dzieci
doskonała,cudowna,przemiła,znakomicie zna się na tym co robi,brakuje słów.. po prostu lekarz z powołania. ubolewam,że nie przyjmuje już w przychodni w Drezdenku.

Andrzej Wojciech Kuczyński

Kardiolog, Ginekolog położnik

Femme-Art Ginekologia i Położnictwo
ul. Kombatantów 34, p.805
66-400 Drezdenko

dobry lekarz i specjalista no ale jak już się płaci taką cenę za wizyty i badania to czego innego można się spodziewać jak dobrej opieki medycznej...

mgr Małgorzata Szulc

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Opieka Domowa nad Chorym Terminalnie
Kopernika 11
66-530 Drezdenko

Kompetentna i konkretna jako psycholog. Dodatkowo jeszcze życzliwa jako człowiek:))))))))))))))))))))))))
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Zdzisława Wachowiak

66-530 Drezdenko

Miła ale kompletnie bez kompetencji. Przy zdrowej ciąży może i można ją polecić. Miałam wielowodzie i wagę dziecka ponad 4.5 kg o czym kompletnie nie miałam pojęcia dopóki nie stawiłam się w szpitalu bo było już po terminie. Mało brakowało a Synka by z nami nie było.pani doktor twierdzi że wszystko ok.nie polecam.

lek. dent. Stanisław Domagała

66-530 Drezdenko

Lecze się w tej firmie sporo lat. Zawsze z pelnym sukcesem. Wspaniali prywatnie i zawodowo. Fantastyczna ekipa. 100/10! TOP Topow!
Opinia dodana przez: Bartosz Ruszkowski

lekarz Anna Matyja

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Piłsudskiego 8
66-530 Drezdenko

Lekarz którego szukałam wiele lat. Rozmowa jak z najlepszym przyjacielem, tylko rady złote i profesjonalne. Polecam bardzo serdecznie :)

dr n. med. Andrzejwojciech Kuczyński

Przedsiębiorstwo "Usługi Medyczne" Sebastian Pieńkowski
Słoneczna 8
66-530 Drezdenko

Świetny lekarz , nic dodać nic ująć. Jestem bardzo zadowolona ma podejście do swoich pacjentów . Pozdrawiam ...

lekarz Jadwiga Smoczyńska

Pulmonolog, Pediatra

hh7
Drezdenko

witam wszystkich moja opinia na temat osoby pani dr smoczyńskiej jest zadowalająca jest wspaniałym lekrzem dziecko przebada pożądnie jestem zadowolony z leczenia i nieprawda że prywatnie pani dr jest milsza jest taka sama prywatnie jak i państwowo my byliśmy u pani dr państwowo i przyjeła nas bez problemu mimo że jesteśmy z inneo województwa naprawde chciałbym żeby wszyscy lekarze tacy byli pozdrawiam pania doktor ;;;;

lekarz Beata Preiss-Dubaj

"MEDICA" s.j. Filia w Drezdenku
Szkolna 2
66-530 Drezdenko

Pani Doktor była bardzo nie miła wręcz nawet opryskliwa, nic nie dała sobie powiedzieć, z góry zakładając że kłamie, na wizycie czułam się źle i niekomfortowo z gabinetu wychodziłam ze łzami w oczach. Zdecydowanie nie polecam, na kolejną wizytę na pewno nie pójdę. Czas na wizycie poświęciła głównie dla tego że musiała przedstawić swoje racje

lekarz Janina Jamrozik

Neurolog dziecięcy

al. Piastów 1a
66-530 Drezdenko

Pani doktor po 5 minutach badania stwierdziła że jest opóźniony umysłowo kiedy zapytałam na jakiej podstawie powiedziała że jest mało samodzielny i ona już takie dzieci widziała. Dodam że syn ma cztery latka i poszłam do neurologa bo zaniepokoilo mnie jego chodzenie na palcach. Powiedziała że neurologicznej jest wszystko ok. Kiedy zapytałam o EEG podała mi numer do kolegi-prywatnie oczywiście i stwierdziła że potem powinnam z synem iść do psychiatry. ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jarosław Hajduk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarza Rodzinnego"
Piłsudskiego 8
66-530 Drezdenko

Chirurg, którego zawsze bez wahania polecę. Jestem tuż po zabiegu przepukliny. Profesjonalne podejście do pacjenta przez Pana Doktora, jak również przez zespół na sali operacyjnej. Dużo empatii i uśmiechu tak potrzebnego pacjentom. Personel oddziału chirurgii w Skwierzynie jest bardzo życzliwy i pomocny. Trafiłem w dobre miejsce. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Jan Zadka

Tadeusz Zięba

spzoz
LONDYN
Drezdenko

Pan Tadeusz Zięba jest warty polecania dla wszystkich mieszkających w Anglii. Zaczęłam leczenie w Polsce ale byłam tak bardzo nie zadowolona, że postanowiłam znaleźć kogoś w Anglii. Postanowiłam na tego Pana mimo, że klinika jest DALEKO oddalona od miejscowości gdzie mieszkam. Było warto. Pan Tadeusz Zięba nie spojrzał w moje dotychczasowe wyniki, sam mnie zbadał ( szybko i delikatnie) i wystawił słuszną diagnozę ( nie opierająca się na dotychczasowych badaniach) ...
Opinia dodana przez: Anna D

lekarz Ryszard Wachowiak

66-530 Drezdenko

Witam Moja opinia na temat tego lekarza jest bardzo negatywna... Przyjał pacjentke z zapaleniem płuc ,dał kroplówki i wysłał kobiete do domu bo brak miejsc w szpitalu....Nieprzepisał rzadnych leków a te które rodzinny lekarz przepisał kazał odstawic...Pacjentke kazał zabrac rodzinie do domu...odwodniona z zapaleniem płuc...Z dnia na dzień było gorzej gdy trafiła do szpitala drugi lekarz był w szoku jak mozna wypisac pacjenta w takim stanie..i olać starsza osobe !!!!!!.Na ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marek Jaworucki

Centrum Powiatowe Drezdenko
Drezdenko

Nie polecam tego doktora!Wizyta trwała może 10 min.Mam wrażenie że lekarz potrawtował mnie przedmiotowo.rozmawiając ze mna nie patrzył mi nawet w oczy.Planował poddać się zabiegowi skleroterapi piankowej.Za wizyte i usg żył zapłaciłam 230zł.!!! Na szczęcie znalazłqm innego fachowca,który poświęcił mi znacznie wiecej czasu.wytłumaczył mi wszystko w fachowy sposób.za 2 tygodnie mam pierwszy zabieg który będzie o wiele tańszy niz w klinice JAWORUCCY !

lekarz Diana Myszkowska-Śliwińska

Psychiatra

al. Piastów 1a
66-530 Drezdenko

Zerowe wyczucie pacjenta.Przeczyta opis choroby i już wie wszystko.Trochę o sobie poopowiada i na tym polega wizyta.Odradzam zdecydowanie.

lekarz Beata Skiba-Oleśniewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REHABILITACJA"
Marszałkowska 13/8
66-530 Drezdenko

Kiedy leżałam na oddziale , naraziła moje życie. Są na to dowody. Arogancka, okrutna i bardzo złośliwa. NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta