Lekarze Andrychów

Witold Kolber

Gabinet Lekarski Diagnostyka USG lek.med Witold Kolber Specjalista Chirurg
ul. Krakowska 140 a
34-120 Andrychów

Jestem po botoxie. Zabieg został wykonany przez lekarza, więc bardzo się cieszę. Dr Kolber , to sprawdzony i zaufany specjalista. 100% pasji i zaangażowania.
Opinia dodana przez: Monika Rawicka

lekarz Rafał Ring

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Rynek 26a
34-120 Andrychów

Do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach na Oddział Chirurgii Urazowej zostałem przyjęty z rozpoznaniem złamania kostek podudzia po upadku. W izbie przyjęć dyżur pełnił wtedy lek. med. Rafał Ring, który od razu wstępnie nastawił podwichnięcie boczne stopy, on również wykonywał następnego dnia właściwą operację otwartego zespolenia złamań za pomocą śrub i płytki. W trakcie dalszego leczenia (któremu podlegałem w innym ośrodku), specjaliści na podstawie zdjęć rentgenowskich wielokrotnie ...

lekarz Jacek Żak

Radiolog, USG

Prywatny gabinet Specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej
34-120 Andrychów

Świetny lekarz..w swoim życiu nie spotkałam tak pozytywnego człowieka, uśmiechnięty,optymistyczny,człowiek o wielkim sercu.Potrafi pocieszyć uspokoić ideal lekarza.Oby więcej tak podchodzących do swoich specjalizacji lekarzy .Powinni co poniektórzy brać z doktora przykład.Brawo panie doktorze jest pan aniołem chodzącym po ziemi.Dziekuje za dobre słowa i to optymistyczne zachowanie przy którym człowiek czuje się jak gdyby przyszedł do kosmetyczki a nie na badania , świetny humor mimo że wizyta NFZ.Polecm z całego serca ...
Opinia dodana przez: Ewelina Sz

lekarz Paweł Pasternak

NZOZ ZDROWIE s.c. Filia nr 1
Krakowska 140A
34-120 Andrychów

Bardzo rzeczowy, konkretny pan doktor. Szczegółowo wyjaśnia, co dolega pacjentowi, tłumaczy jak sam pacjent może sobie pomóc, jak ważna jest profilaktyka. Szczerze interesuje się pacjentem, bada dokładnie i co ważne: słucha, co mówi chory, rozmawia z nim. Pan ordynator ma też poczucie humoru co jest tylko na plus.
Opinia dodana przez: P_79p

lekarz Teresa Zajusz

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Beskidzka 31
34-120 Andrychów

Pomocna, konkretna, dociekliwa i życzliwa. Lekarz z powołania. Bez problemu kieruje na badania. Interesuje się zdrowiem pacjenta.

lekarz Aleksandra Pierzchała-Czekaj

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "INTER - OKO" Spółka Jawna
plac Mickiewicza 3
34-120 Andrychów

Pani Doktor podczas wizyty rozwiazuje problem od A do Z. Jest pełna wiedzy i kompetencji. W sposob miły i uprzejmy traktuje pacjenta oraz poswięca mu dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. dent. Krystyna Faber-Pawłowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krakowska 114
34-120 Andrychów

Jak najbardziej polecam Panią Krysie, jest bardzo miła, wszystko robi starannie i delikatnie, co dla mnie jest bardzo ważne, bo panicznie boję się dentysty.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Klaudiusz Komor

Internista, Kardiolog

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Rynek 26a
34-120 Andrychów

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Anna Wójcik

Krakowska 134 (Eskulap)
34-120 Andrychów

PRZY PANI ANI WÓJCIK ,przestałem bać się dentysty,,,jak dla mnie jest najlepszy lekarz stomatolog...polecam
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Maria Leśniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Krakowska 91
34-120 Andrychów

Kompetencja i uprzejmość Pani Doktor to najwieksze atuty. Na wizycie wszystko zostaje wyjaśnione , zawsze można liczyć na pomoc.

lek. dent. Magdalena Faber-Wilczyńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krakowska 114
34-120 Andrychów

Serdecznie Polecam Panią Magdę. Najlepszy lekarz stomatolog. Wyprowadziła mi zęby do idealnego stanu

lekarz Renata Chwastek

Laryngolog

Konstytucji 3 Maja 19 lok. 23
34-120 Andrychów

Bardzo dobry lekarz, lecze sie juz długo i zawsze pomoze, udalo jej sie wyleczyc moje klopotliwe zatoki, polecam!

mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Diabetolog, Dietetyk dziecięcy

Andrychów

Panie dietetyczki działają w Bielsku i okolicach a w Andrychowie mają gabinet. Robią świetne diety przez internet. Trochę się bałam tej formy kontaktu ale okazało się, że jest równie skuteczna a nie trzeba nigdzie jechać. Dostałam dietę odchudzającą, widać, że ktoś nad nią siedział, bo ujęto wszystkie moje uwagi i preferencje a posiłki opisano dokładnie wg mojego rozkładu dnia. Kiedyś byłą już u dietetyczki ale na siłę chciała mi sprzedać ...

lek. dent. Beata Przydacz

ulica Krakowska 91
34-120 Andrychów

Bolal mnie bardzo zab.Dzwonilam do wielu gabinetow.Nikt nie chciał mnie przyjac.Pani Doktor nie odmówiła pomogła i zrobila to profesjonalnie i z wielką empatia do pacjenta.Przestalem sie bac chodzić do stomatologa.Polecam.Wdzieczny pacjent

lekarz Joanna Korczyńska-Smolec

Ogrodowa 11
34-120 Andrychów

Bardzo fajna osoba, ma dużo pacjentów i nie wiem skąd tyle uśmiechu i cierpliwości.Nie wypisuje na odczep się antybiotyków, stosuje dużo metod naturalnych
Opinia dodana przez: Ola

Paweł Czerwik

andrychów
Andrychów

pan doktor prowadzi wlasnie moja ciaze jestem z niego bardzo zadowolona z tego pan pytanie czy nie wiecie moze czy pan doktor kiedys sie pomylil co do płci dziecka ??
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Władysław Wójcik

Krakowska 134 (Eskulap)
34-120 Andrychów

Polecam dr, Wójcika do wyrywania zębów! Jestem panikarą, ale nie poczułam nic kompletnie nic a wyrwałam dwa naraz! Polecam!
Opinia dodana przez: Dominika

lek. dent. Adam Pasich

Poradnia Przyszpitalna
Dąbrowskiego 19
34-120 Andrychów

Zdecydowanie polecam. Pełna kompetentność i profesjonalne podejscie do pacjenta. Jeże;li chodzi o cene to dość przyzwoita na kasę chorych płaciłąm tyle samo. Polecam w 100%.

lek. dent. Ewa Pasich

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Przyszpitalna
Dąbrowskiego 19
34-120 Andrychów

Mój syn jest pacjentem Pani doktor Ewy i dzięki jej fachowości mogę szczerze powiedzieć , że odetchnęłam z ulgą , bo wady zostały usunięte a mój syn wyszedł z kompleksów i cieszy się pięknymi zębami. Polecam każdemu ...........
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Zbigniew Głąb

Lekarz rodzinny

Andrychów

Często trafiam na dr Głąb na dyżurze nocnym, i za każdym razem stawia prawidłową diagnozę dlatego zadeklarowałam swoje dziecko do tego lekarza gdyż nigdy mnie nie zawiódł . Miałam trudności z zapisaniem się do niego gdyż ma jiż komplet pacjentów.Polecam tego lekarza