Lekarze Nakło nad Notecią

Reumatolog

Przychodnia Specjalistyczna z Poradnią Lekarza Rodzinnego i Rehabilitacją
Sądowa 14d
89-100 Nakło nad Notecią

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą reumatologiem, ale też pozytywnym człowiekiem. Od kilku lat leczę się w poradni reumatologicznej u doktor Mykowskiej i mogę tylko powiedzieć, że miałam dużo szczęścia trafiając na takiego wspaniałego lekarza. Polecam każdemu potrzebującemu dobrego reumatologa.

lekarz Danuta Kotowska

Nakło nad Notecią

Wszystkim polecam! Lekarz, który opiekuje się mną od prawie 30 lat (Pani Kotowska pracowała na oddziale noworodkowym szpitala, w którym przsyzłam na świat). Kompleksowo traktuje pacjenta, jak najlpeszego kleinta, poświęca dużo czasu. Świetne podejście do najmłodszych!

dr n. med. Elżbieta Kremplewska-Należyta

Hematolog, Internista

Powstańców Wielkopolskich 8
89-100 Nakło nad Notecią

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. specjalista w pełnym słowa tego znaczeniu.

lekarz Marcin Kurant

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Osiedle Chrobrego 15
89-100 Nakło nad Notecią

Miałem operację usunięcia guza,który wyrósł na nerce.Operacja powiodła się.Nerka oszczędzona.Czuję się świetnie.Dziękuję Panie Ordynatorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Jacek Mućka

Os. Łokietka 8/8
89-100 Nakło nad Notecią

Co tu dużo pisać .To jest lekarz z powołania. super podejście do dzieci. Miły ,wszystko wytłumaczy .. Polecam
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jerzy Hercog

Nowy Szpital w Nakle i Szubinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Adama Mickiewicza 7

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr Michał Józefowicz

Gimnazjalna 1a lok. 45
89-100 Nakło nad Notecią

Ponieważ przeprowadziłam się o 60 km dalej od Nakła ubolewam okropnie nad tym, że nie mogę w każdej potrzebie pojechać do Pana dr... Robię to jednak zawsze, gdy szykuje się poważna choroba! Serdeczny, wyważony, skupiony - słucha, na co skarży się pacjent i koryguje leki, jeśli za pierwszym razem nie pomogą (nie upiera się przy starych-znanych, korzysta z nowych rozw.)
Opinia dodana przez: zocha

lekarz Ewelina Kurlapska

Kardiolog, Kardiochirurg

Przychodnia Specjalistyczna z Poradnią Lekarza Rodzinnego
Szkolna 4
89-100 Nakło nad Notecią

Będąc leczoną przez Panią Doktor Kurlapską, mogłam bezpiecznie przejść przez operacje serca i tarczycy. Diagnoza zgodna ze stanem faktycznym. Przepisywane dawki leków zawsze poprawiały moją arytmie i ciśnienie. Zalecone badania w pełni uzasadnione. Postawa Pani Doktor zawsze wyzwalała we mnie poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania. Takie relacje z lekarzem powodują zaufanie do całej służby zdrowia. Pozdrawiam Renata Markowska
Opinia dodana przez: Renata Markowska

lekarz Przemysław Susicki

Chirurg onkolog

Nowy szpital w Nakle i Szubinie
Mickiewicza 7
Nakło nad Notecią

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego. Polecam lekarza.

dr n. med. Danuta Kallas

Wenerolog, Alergolog

Kochanowskiego 8
89-100 Nakło nad Notecią

Bardzo sympatyczna pani doktor. Fachowe wyjaśnienie choroby i leczenia i życzliwe podejście do pacjenta. Człowiek nie czuje się tam jak intruz, a to jest bardzo ważne. Serdecznie polecam.

lekarz Kazimierz Zdrojewski

Piaskowa
Nakło nad Notecią

Dobry, skuteczny lekarz z poczuciem humoru choć czasem traktuje pacjenta sarkastycznie, co potrafi być niemiłe. Nie roztkliwia się nad pacjentem przewrażliwionym-hipochondrykiem, wprowadza dystans do stanu chorobowego choroba to stan, którym nie warto się zamartwiać i wzdychać nad nim, a raczej zwalczyć go jak najszybciej!) Polecam!

dr n. med. Anna Nowicka

Endokrynolog

ul. Chrobrego 16
Nakło nad Notecią

Nie wiem co myśleć po czwartej wizycie rozczarowanie ..?? Moze miała zły dzień. Czekałam 45 min po czasie umowionej wizyty a moja trwała krotko .

lekarz Michał Szymczak

Stacja Dializ
Mickiewicza 7.
89-100 Nakło nad Notecią

Do gabinetu Pana doktora trafiłam po wizycie prywatnej u innego kardiologa, który mnie tylko osłuchal i zlecił wykonanie diagnostyki na własna rękę. W gabinecie doktora wykonałam pełna diagnostykę kardiologiczna i tak również pozostałam pacjentką pod jego kontrolą. Polecam miły, rzeczowy o dużej wiedzy lekarz, który z pewnością ze względu na specjalizacje również z chorób wewnętrznych patrzy na pacjenta znacznie szerzej. Pozdrawiam Marta Kasprzyk
Opinia dodana przez: Marta Kasprzyk

lekarz Włodzimierz Morawski

ulica Osiedle Chrobrego 15
89-100 Nakło nad Notecią

Lekarz z powołania . Jako osoba profesjonalny ! Nie daje sobie wejść na głowę . Często pacjenci nie rozumieją ,że przychodnia to nie kawiarnia ... Do swoich pacjentów podchodzi z sercem . Wszystko tłumaczy ,kieruje na badania , oby takich lekarzy było jak najwięcej. Dziękuję za opiekę nad rodziną .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Bugalska-Kinal

Dermatolog

Bolesława Krzywoustego 1
89-100 Nakło nad Notecią

Witam chciałam się dowiedzieć w jakie dni i godziny pani doktor przyjmuje i czy na kase chorych przyjmuje ?
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Korczak

"Krajna-Zdrowie MD" Sp. z o.o.
inna Kazimierza Wielkiego 16
89-100 Nakło nad Notecią

Dr Korczak ma duże pojęcie o chorobach dziecięcych, dobrze zdiagnozowała i wyleczyła moje dzieci wiele razy, ma świetne podejście do dzieci, wzbudza w nich zaufanie i wizyta dla dziecka jest przyjemna. Ale jedno wielkie zastrzeżenie mam takie, że dla mnie nigdy nie była przyjemna wizyta z dzieckiem u tej pani. Uważam, że nie była dla mnie miła.
Opinia dodana przez: Jolka

lekarz Mirosława Walczyk-Małycha

NZOZ „Medicus”
ulica Chrobrego 1
89-100 Nakło nad Notecią

Złota kobieta, kompetentna, zawsze poświęci swoj czas i postawi trafna diagnozę. Bardzo polecam Panią Doktor

lekarz Andrzej Jedynak

Prywatny Gabinet
89-100 Nakło nad Notecią

Kochani, ja nie ocenię, gdyż oceniałam parę postów wstecz ale z uwagi, że dawno nie byłam u dr a teraz jestem w ciązy chciałam Was podpytać, czy dr Jedynak robi USG 4D i ile ono kosztuje. I w ogóle co możecie na ten temat powiedzieć w jego wykonaniu:)
Opinia dodana przez: pateryzanka

lekarz Mariusz Fuks

Stacja Dializ
Mickiewicza 7.
89-100 Nakło nad Notecią

Najlepszy gastrolog, u jakiego dane mi było być. Zarówno gastroskopia, jak i wizyty w gabinecie oceniam na 5. Lekarz cierpliwy, spokojnie wszystko tłumaczy, nie ocenia, naprawdę próbuje znaleźć źródło problemu i pomóc. Bardzo delikatne podejście do pacjenta, czym potrafi uspokoić zestresowaną osobę. Polecam!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Zbigniew Kazyszka

Gimnazjalna 1a lok. 45
89-100 Nakło nad Notecią

Niemiły, wredny, olewajacy jak przychodzisz na kase chorych. Nie polecam w ogole, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!